Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Trójkąt ostrzegawczy w plastikowym opakowaniu Trójkąt ostrzegawczy w plastikowym opakowaniu
Trójkąt ostrzegawczy zapakowano w wytrzymały plastikowy pokrowiec. Trójkąt posiada atest i odpowiada przepisom o ruchu drogowym. Posiada stabilną podstawkę, zajmuje bardzo niewiele miejsca, kiedy jest złożony.Instrukcja obsługi:Podnieś ramiona odblaskowe. Połącz ramiona poprzez wsunięcie kółeczka do wgłębienia. Nóżki rozsuń do pozycji pod kątem min. 90°. Przy rozkładaniu trójkąta ostrzegawczego postępuj w odwrotny sposób. Trójkąt należy umieścić na poboczu 50 m za pojazdem poza obszarem zabudowanym a na drodze ekspresowej lub autostradzie w odległości 100 m.
0,0 0
23

Trójkąt ostrzegawczy w plastikowym opakowaniu

Trójkąt ostrzegawczy w plastikowym opakowaniu

Dostępność: Wyprzedano

OpisTrójkąt ostrzegawczy zapakowano w wytrzymały plastikowy pokrowiec. Trójkąt posiada atest i odpowiada przepisom o ruchu drogowym. Posiada stabilną podstawkę, zajmuje bardzo niewiele miejsca, kiedy jest złożony.
 
Instrukcja obsługi:
Podnieś ramiona odblaskowe. Połącz ramiona poprzez wsunięcie kółeczka do wgłębienia. Nóżki rozsuń do pozycji pod kątem min. 90°. Przy rozkładaniu trójkąta ostrzegawczego postępuj w odwrotny sposób. Trójkąt należy umieścić na poboczu 50 m za pojazdem poza obszarem zabudowanym a na drodze ekspresowej lub autostradzie w odległości 100 m.

Specyfikacje

Kolor: czerwony
Materiał: tworzywo sztuczne

Numer katalogowy:

 675437
Udostępnij

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć