W celu jak najbardziej komfortowego zakupu u nas, wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Rozumiem

Menu
Trójkąt ostrzegawczy w plastikowym opakowaniu Trójkąt ostrzegawczy w plastikowym opakowaniu
Trójkąt ostrzegawczy zapakowano w wytrzymały plastikowy pokrowiec. Trójkąt posiada atest i odpowiada przepisom o ruchu drogowym. Posiada stabilną podstawkę, zajmuje bardzo niewiele miejsca, kiedy jest złożony.Instrukcja obsługi:Podnieś ramiona odblaskowe. Połącz ramiona poprzez wsunięcie kółeczka do wgłębienia. Nóżki rozsuń do pozycji pod kątem min. 90°. Przy rozkładaniu trójkąta ostrzegawczego postępuj w odwrotny sposób. Trójkąt należy umieścić na poboczu 50 m za pojazdem poza obszarem zabudowanym a na drodze ekspresowej lub autostradzie w odległości 100 m.
0,0 0
23
4Home Ogród i hobby Auto-moto Pozostałe auto-moto akcesoria Trójkąt ostrzegawczy w plastikowym opakowaniu

Trójkąt ostrzegawczy w plastikowym opakowaniu

Trójkąt ostrzegawczy w plastikowym opakowaniu

Dostępność: Wyprzedano

OpisTrójkąt ostrzegawczy zapakowano w wytrzymały plastikowy pokrowiec. Trójkąt posiada atest i odpowiada przepisom o ruchu drogowym. Posiada stabilną podstawkę, zajmuje bardzo niewiele miejsca, kiedy jest złożony.
 
Instrukcja obsługi:
Podnieś ramiona odblaskowe. Połącz ramiona poprzez wsunięcie kółeczka do wgłębienia. Nóżki rozsuń do pozycji pod kątem min. 90°. Przy rozkładaniu trójkąta ostrzegawczego postępuj w odwrotny sposób. Trójkąt należy umieścić na poboczu 50 m za pojazdem poza obszarem zabudowanym a na drodze ekspresowej lub autostradzie w odległości 100 m.

Kolor: odcienie czerwieni
Materiał: tworzywo sztuczne
 675437
Udostępnij

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć