Trefl Puzzle Jej wysokość Zofia, 60 elementów Trefl Puzzle Jej wysokość Zofia, 60 elementów
 Poznaj Jej Wysokość Zosię, która mieszka w dużym i pięknym zamku. Towarzystwo zapewnia jej siostra Amber, zielony smok oraz przyjaciele wiewiórka i królik.   Firma Trefl jest jednym z czołowych europejskich producentów puzzli, gier stołowych i kart, który działa na rynku już od 1985 roku. W jego ofercie znaleźć można 30 różnych rodzajów puzzli z liczbą elementów od 2 do 6000 z szeroką gamą motywów, które obejmują scenerie przyrodnicze, miasta, zabytki, zwierzęta, jak również obrazy starych mistrzów lub artystów współczesnych. W ramach tematyki dziecięcej polski Trefl ukierunkowany jest na długofalowo popularne produkty licencjonowane (Miś Puchatek, Królewny Disney’a, Cars, Scooby Doo, Mickey Mouse, Smerfy, itp.), jak również na bajki animowane znane z ekranów kin. Produkty firmy Trefl są eksportowane do ponad 50 krajów na całym świecie.
4,5 40
19

Trefl Puzzle Jej wysokość Zofia, 60 elementów

Zniżka -24%
Trefl Puzzle Jej wysokość Zofia, 60 elementów Trefl Puzzle Jej wysokość Zofia, 60 elementów
W tym tygodniu produkt kupiło 5 klientów

Trefl Puzzle Jej wysokość Zofia, 60 elementów

40 ocena
Pierwotnie: 24,99 zł | Zniżka: 6,00 zł 18,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 6 szt. i więcej
Klient otrzyma: poniedziałek 09. 08. 2021  
Uzyskasz 10 Przyjemniaczków

OpisPoznaj Jej Wysokość Zosię, która mieszka w dużym i pięknym zamku. Towarzystwo zapewnia jej siostra Amber, zielony smok oraz przyjaciele wiewiórka i królik.
 
Firma Trefl jest jednym z czołowych europejskich producentów puzzli, gier stołowych i kart, który działa na rynku już od 1985 roku. W jego ofercie znaleźć można 30 różnych rodzajów puzzli z liczbą elementów od 2 do 6000 z szeroką gamą motywów, które obejmują scenerie przyrodnicze, miasta, zabytki, zwierzęta, jak również obrazy starych mistrzów lub artystów współczesnych. W ramach tematyki dziecięcej polski Trefl ukierunkowany jest na długofalowo popularne produkty licencjonowane (Miś Puchatek, Królewny Disney’a, Cars, Scooby Doo, Mickey Mouse, Smerfy, itp.), jak również na bajki animowane znane z ekranów kin. Produkty firmy Trefl są eksportowane do ponad 50 krajów na całym świecie.

Specyfikacje

Bohater: Jej Wysokość Zofia
Ilość elementów: 60 szt.

Numer katalogowy:

 682577
Udostępnij
trefl

Ocena

4,5 (40 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć