Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Termisil Naczynie szklane Grill and Drop, 4,5 l Termisil Naczynie szklane Grill and Drop, 4,5 l
  Przygotuj zapiekany makaron, rybę lub lasagne w jednym z najzdrowszych szklanych naczyń do pieczenia Grill&Drop marki Termisil. To żaroodporne naczynie do pieczenia ma pojemność 4,5 litra i można je myć w zmywarce. W 2001 roku huta szkłaTermisil opatentowała rewolucyjny sposób pieczenia potraw w szklanych naczyniach do pieczenia o nazwie Grill&Drop, który opiera się na specjalnie zmodyfikowanym dnie i górze naczynia. Podczas gdy dno jest karbowane, wnętrze pokrywy naczynia do pieczenia ma małe wypukłości w kształcie i rozmiarze ziaren kawy. Dzięki karbowanemu dnu pieczone potrawy nie przywierają i są przewiewne nawet pod spodem, a jednocześnie, dzięki małym występom w pokrywie, na których skrapla się para, potrawy są chrupiące, a tym samym pozostają świeże i soczyste nawet podczas pieczenia. Ta metoda pieczenia nadaje się do wszystkich rodzajów żywności, od warzyw, przez makarony, po różne rodzaje mięsa. Wysokość naczynia do pieczenia bez pokrywy: 7 cm. Wysokość naczynia do pieczenia z pokrywą: 12 cm.
0,0 0
87

Termisil Naczynie szklane Grill and Drop, 4,5 l

Termisil Naczynie szklane Grill and Drop, 4,5 l

Dostępność: Wyprzedano

Opis

Przygotuj zapiekany makaron, rybę lub lasagne w jednym z najzdrowszych szklanych naczyń do pieczenia Grill&Drop marki Termisil. To żaroodporne naczynie do pieczenia ma pojemność 4,5 litra i można je myć w zmywarce.

W 2001 roku huta szkłaTermisil opatentowała rewolucyjny sposób pieczenia potraw w szklanych naczyniach do pieczenia o nazwie Grill&Drop, który opiera się na specjalnie zmodyfikowanym dnie i górze naczynia. Podczas gdy dno jest karbowane, wnętrze pokrywy naczynia do pieczenia ma małe wypukłości w kształcie i rozmiarze ziaren kawy.

Dzięki karbowanemu dnu pieczone potrawy nie przywierają i są przewiewne nawet pod spodem, a jednocześnie, dzięki małym występom w pokrywie, na których skrapla się para, potrawy są chrupiące, a tym samym pozostają świeże i soczyste nawet podczas pieczenia. Ta metoda pieczenia nadaje się do wszystkich rodzajów żywności, od warzyw, przez makarony, po różne rodzaje mięsa.

Wysokość naczynia do pieczenia bez pokrywy: 7 cm. Wysokość naczynia do pieczenia z pokrywą: 12 cm.

Specyfikacje

Głębokość: 21,3 cm
Kolor: przejrzysty
Kuchenka mikrofalowa: tak
Materiał: szkło
Objętość: 4,5 l
Ogrzewanie w piekarniku: tak
Szerokość: 32,8 cm
Wysokość: 12 cm
Zmywarka: tak

Numer katalogowy:

 131626
Udostępnij

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć