Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Skrobaczka wielofunkcyjna z deską Skrobaczka wielofunkcyjna z deską
  Ta skrobaczka wielofunkcyjnapozwoli Ci łatwo obrać skórki, kroić na plasterki lub tworzyć z owoców, warzyw czy serów różne kształty dekoracyjne. Skrobaczka jest odpowiednia dla użytkowników prawo i leworęcznych. Ostrze skrobaczki można używać w obu kierunkach. Dwa wbudowane może pozwalają na łatwe i szybkie wykrojenie dowolnych kształtów dekoracyjnych. Skrobaczkę wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co jest gwarancją wysokiej jakości ostrza i długiej żywotności produktu. Częścią zestawu jest także deska plastikowa do krojenia na plasterki. Dzięki temu zaoszczędzisz miejsce w kuchni, ponieważ to malutkie akcesoriów pełni kilka funkcji.
0,0 0
-1

Skrobaczka wielofunkcyjna z deską

Skrobaczka wielofunkcyjna z deską

Dostępność: Wyprzedano

Opis

Ta skrobaczka wielofunkcyjnapozwoli Ci łatwo obrać skórki, kroić na plasterki lub tworzyć z owoców, warzyw czy serów różne kształty dekoracyjne. Skrobaczka jest odpowiednia dla użytkowników prawo i leworęcznych. Ostrze skrobaczki można używać w obu kierunkach. Dwa wbudowane może pozwalają na łatwe i szybkie wykrojenie dowolnych kształtów dekoracyjnych. Skrobaczkę wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co jest gwarancją wysokiej jakości ostrza i długiej żywotności produktu.
Częścią zestawu jest także deska plastikowa do krojenia na plasterki. Dzięki temu zaoszczędzisz miejsce w kuchni, ponieważ to malutkie akcesoriów pełni kilka funkcji.

Specyfikacje

Długość: 18 cm
Ilość sztuk w zestawie: 2 szt.
Materiał: nierdzewny + tworzywo sztuczne
Zmywarka: tak

Numer katalogowy:

 125106
Udostępnij

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć