Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Sixtol Dyfuzor zapachowy Palm, 350 ml, różowy polysk Sixtol Dyfuzor zapachowy Palm, 350 ml, różowy polysk
  Dyfuzor Aroma Palm - idealny dodatek do domu, który pięknie wypełni pomieszczenie zapachem i poprawi nastrój. Dyfuzory zapachowe nadają się do aromaterapii, chromoterapii, a ze względu na swój design są również stylowym dodatkiem do wnętrz. Urządzenie to przekształca wodę w delikatną parę. Jeśli dodasz do wody kilka kropli olejku eterycznego, elektryczny dyfuzor rozbije je na drobne mikrocząsteczki za pomocą ultradźwięków, które nadadzą zapach Twojemu mieszkaniu. Dyfuzor zapachowy neutralizuje również nieprzyjemne zapachy, takie jak te pochodzące z dymu papierosowego lub zwierząt domowych. Główne korzyści: ·    roztacza wokół siebie przyjemny zapach ·    przekształca wodę w parę wodną za pomocą ultradźwięków, bez spalania ·    nadaje się do aromaterapii i chromoterapii ·    usuwa zapach papierosów, eliminuje zapach zwierząt domowych ·    do obsługi dyfuzora nie jest potrzebny wacik Parametry techniczne: ·         pojemność zbiornika: 500 ml ·         napięcie robocze: DC 24 V/0,6 A / 110-240 V 50/60 Hz, moc: 12 W ·         częstotliwość ultradźwięków: 2,4 MHz ·         szybkość parowania: 45-60 ml/godz. ·         zasięg: 12-20 m2 Zawartość opakowania: ·         1x dyfuzor ·         1x miarka do wody ·         1x adapter sieciowy ·         1x szczoteczka do czyszczenia Sposób użycia: ·         zdejmij pokrywę dyfuzora ·         podłącz złącze zasilacza na spodzie podstawy ·         upewnij się, że przewód zasilający jest odłączony. ·         wlej wodę do pojemnika do maksymalnego poziomu za pomocą miarki ·         do wody można dodać kilka kropli olejku eterycznego, około 2-3 krople na 100 ml ·         załóż z powrotem pokrywę dyfuzora ·         podłączyć do gniazdka ·         naciśnij przycisk "MIST", aby wybrać czas pracy dyfuzora (1H, 3H, 6H, ON praca ciągła), przytrzymaj przycisk "MIST" dłużej, aby wybrać intensywność pary. Gdy dyfuzor jest włączony, zawsze ustawiona jest niższa intensywność. ·         aby wyłączyć dyfuzor, naciśnij przycisk "MIST" 5 razy ·         użyć przycisku "LIGHT", aby wybrać kolor światła ·    uruchomić dyfuzor (przy pierwszym uruchomieniu wytwarzanie pary może potrwać około 3-10 minut). Uwaga: należy używać wyłącznie naturalnych esencji zapachowych bez innych substancji chemicznych. Do urządzenia nie należy wlewać gorącej lub mineralnej wody. Nie używaj wacików do wytwarzania pary.
4,0 2
129

Sixtol Dyfuzor zapachowy Palm, 350 ml, różowy polysk

Sixtol Dyfuzor zapachowy Palm, 350 ml, różowy polysk

2 ocena
129,00 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 129,00 zł
Dostępność: W magazynie
Klient otrzyma: poniedziałek 27. 05. 2024
Uzyskasz 69 Przyjemniaczków

Opis

Dyfuzor Aroma Palm - idealny dodatek do domu, który pięknie wypełni pomieszczenie zapachem i poprawi nastrój. Dyfuzory zapachowe nadają się do aromaterapii, chromoterapii, a ze względu na swój design są również stylowym dodatkiem do wnętrz.

Urządzenie to przekształca wodę w delikatną parę. Jeśli dodasz do wody kilka kropli olejku eterycznego, elektryczny dyfuzor rozbije je na drobne mikrocząsteczki za pomocą ultradźwięków, które nadadzą zapach Twojemu mieszkaniu. Dyfuzor zapachowy neutralizuje również nieprzyjemne zapachy, takie jak te pochodzące z dymu papierosowego lub zwierząt domowych.

Główne korzyści:

·    roztacza wokół siebie przyjemny zapach

·    przekształca wodę w parę wodną za pomocą ultradźwięków, bez spalania

·    nadaje się do aromaterapii i chromoterapii

·    usuwa zapach papierosów, eliminuje zapach zwierząt domowych

·    do obsługi dyfuzora nie jest potrzebny wacik

Parametry techniczne:

·         pojemność zbiornika: 500 ml

·         napięcie robocze: DC 24 V/0,6 A / 110-240 V 50/60 Hz, moc: 12 W

·         częstotliwość ultradźwięków: 2,4 MHz

·         szybkość parowania: 45-60 ml/godz.

·         zasięg: 12-20 m2

Zawartość opakowania:

·         1x dyfuzor

·         1x miarka do wody

·         1x adapter sieciowy

·         1x szczoteczka do czyszczenia

Sposób użycia:

·         zdejmij pokrywę dyfuzora

·         podłącz złącze zasilacza na spodzie podstawy

·         upewnij się, że przewód zasilający jest odłączony.

·         wlej wodę do pojemnika do maksymalnego poziomu za pomocą miarki

·         do wody można dodać kilka kropli olejku eterycznego, około 2-3 krople na 100 ml

·         załóż z powrotem pokrywę dyfuzora

·         podłączyć do gniazdka

·         naciśnij przycisk "MIST", aby wybrać czas pracy dyfuzora (1H, 3H, 6H, ON praca ciągła), przytrzymaj przycisk "MIST" dłużej, aby wybrać intensywność pary. Gdy dyfuzor jest włączony, zawsze ustawiona jest niższa intensywność.

·         aby wyłączyć dyfuzor, naciśnij przycisk "MIST" 5 razy

·         użyć przycisku "LIGHT", aby wybrać kolor światła

·    uruchomić dyfuzor (przy pierwszym uruchomieniu wytwarzanie pary może potrwać około 3-10 minut).

Uwaga: należy używać wyłącznie naturalnych esencji zapachowych bez innych substancji chemicznych. Do urządzenia nie należy wlewać gorącej lub mineralnej wody. Nie używaj wacików do wytwarzania pary.

Specyfikacje

Długość przewodu zasilającego: 1,6 m
Kolor: różowy
Materiał: tworzywo sztuczne
Objętość: 350 ml
Pobór mocy: 12 W
Poziom hałasu: 35 dB
Średnica: 17 cm
Wysokość: 16,5 cm

Numer katalogowy:

 698664
Udostępnij
sixtol

Ocena

4,0 (2 ocena)
100 % klientów poleca
1 opinię

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć