Simplehuman Worki do kosza na śmieci K 35-45 l, 20 szt. Simplehuman Worki do kosza na śmieci K 35-45 l, 20 szt.
Wyjątkowo mocne worki ściągane na kosz na śmieci - rozmiar K. Pojemność 35-45 l, podwójne szwy, wytrzymały sznurek do ściągania. Opakowanie zawiera 20 szt. Odpowiednie do koszów marki Simplehuman z kieszenią na worki. Worki do koszy zostały zaprojektowane tak, by idealnie dopasowały się do wybranego kosza Simplehuman. W żadnym miejscu nic nie wystaje i jest poprawnie przymocowane. Po zamknięciu pokrywy worek nie wystaje poza nią w żadnym miejscu. Niezwykle wytrzymały plastik i grube podwójne szwy zadbają o to, by nie dochodziło do niepożądanych pęknięć lub przerwania worka. Ponadto dzięki wygodnemu sznurkowi do ściągania wystarczy pociągnąć za sznurki z obu stron i podnieść cały worek. Następnie można go odnieść do kontenera na śmieci. Praktyczny dozownik worków umożliwia wyciągnięcie i oderwanie nowego worka w krótką chwilę - bez rozerwania lub innego uszkodzenia. Cały dozownik należy umieścić do kieszeni na worki, co zapewni łatwą dostępność nowych worków. Opakowanie zmieścić się w przestrzeni kosza, a worek można wyciągnąć jedną ręką.
5,0 1
41

Simplehuman Worki do kosza na śmieci K 35-45 l, 20 szt.

Nowość
Simplehuman Worki do kosza na śmieci K 35-45 l, 20 szt. Simplehuman Worki do kosza na śmieci K 35-45 l, 20 szt.

Simplehuman Worki do kosza na śmieci K 35-45 l, 20 szt.

Dostępność: Wyprzedano

Opis

Wyjątkowo mocne worki ściągane na kosz na śmieci - rozmiar K. Pojemność 35-45 l, podwójne szwy, wytrzymały sznurek do ściągania. Opakowanie zawiera 20 szt. Odpowiednie do koszów marki Simplehuman z kieszenią na worki. Worki do koszy zostały zaprojektowane tak, by idealnie dopasowały się do wybranego kosza Simplehuman. W żadnym miejscu nic nie wystaje i jest poprawnie przymocowane. Po zamknięciu pokrywy worek nie wystaje poza nią w żadnym miejscu.

Niezwykle wytrzymały plastik i grube podwójne szwy zadbają o to, by nie dochodziło do niepożądanych pęknięć lub przerwania worka. Ponadto dzięki wygodnemu sznurkowi do ściągania wystarczy pociągnąć za sznurki z obu stron i podnieść cały worek. Następnie można go odnieść do kontenera na śmieci.
Praktyczny dozownik worków umożliwia wyciągnięcie i oderwanie nowego worka w krótką chwilę - bez rozerwania lub innego uszkodzenia. Cały dozownik należy umieścić do kieszeni na worki, co zapewni łatwą dostępność nowych worków. Opakowanie zmieścić się w przestrzeni kosza, a worek można wyciągnąć jedną ręką.

Ilość sztuk w zestawie: 20 szt.
Objętość: 45 l
Szerokość: 62 cm
Wysokość: 71 cm
 802926
Udostępnij
simplehuman

Ocena

5,0 (1 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć