Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Simplehuman Bezdotykowy dozownik mydła + podkładka, czarny Simplehuman Bezdotykowy dozownik mydła + podkładka, czarny
 Bezdotykowy dozownik środków myjących o dużej pojemności 414 ml jest wyposażony w komorę do przechowywania gąbki do mycia naczyń, dzięki czemu jest predestynowany do użytku przy zlewie kuchennym. Obsługuje się go, poprzez umieszczenie gąbki lub dłoni pod czujnikiem. Ten model dozownika o pojemności 414 ml mieści o 50% więcej detergentu niż nasz mniejszy model standardowy. Działa przez 8 miesięcy na jednym ładowaniu. Zapewnij sobie doskonale zorganizowaną przestrzeń wokół zlewu i korzystaj z bezdotykowego dozownika detergentu wraz z uchwytem na gąbkę ze stali nierdzewnej. System pompowania bezdotykowego dozownika wypiera płyn przez hermetyczną rurkę. Jest tak wydajny, że może dozować szeroką gamę detergentów i środków dezynfekujących w ułamku sekundy i jest całkowicie odporny na zatykanie. Nasza unikalna funkcja zmiennego dozowania pozwala automatycznie kontrolować objętość dozowania - zbliżyć dłoń do czujnika, aby uzyskać małą kroplę lub dalej od czujnika, aby uzyskać większą ilość. Ulepszone, w pełni zamknięte środowisko ładowania oznacza brak uszkodzeń spowodowanych wodą lub korozją. Szeroki otwór wlewowy został zaprojektowany z myślą o szybkim i łatwym uzupełnianiu detergentu bez kapania z samego dozownika. Wodoodporna konstrukcja (IP67) dozownika sprawia, że jest on bardzo łatwy w utrzymaniu. Wystarczy przełączyć przełącznik, aby zapobiec przypadkowemu dozowaniu detergentu i wypłukać całość w zlewie. W ciągu kilku sekund znów będzie jak nowy.
0,0 0
700

Simplehuman Bezdotykowy dozownik mydła + podkładka, czarny

Darmowa wysyłka Nowość
Simplehuman Bezdotykowy dozownik mydła + podkładka, czarny Simplehuman Bezdotykowy dozownik mydła + podkładka, czarny Simplehuman Bezdotykowy dozownik mydła + podkładka, czarny Simplehuman Bezdotykowy dozownik mydła + podkładka, czarny Simplehuman Bezdotykowy dozownik mydła + podkładka, czarny Simplehuman Bezdotykowy dozownik mydła + podkładka, czarny Simplehuman Bezdotykowy dozownik mydła + podkładka, czarny

Simplehuman Bezdotykowy dozownik mydła + podkładka, czarny

699,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 699,99 zł
Dostępność: W magazynie
Klient otrzyma: wtorek 28. 05. 2024
Uzyskasz 233 Przyjemniaczków

OpisBezdotykowy dozownik środków myjących o dużej pojemności 414 ml jest wyposażony w komorę do przechowywania gąbki do mycia naczyń, dzięki czemu jest predestynowany do użytku przy zlewie kuchennym. Obsługuje się go, poprzez umieszczenie gąbki lub dłoni pod czujnikiem.

Ten model dozownika o pojemności 414 ml mieści o 50% więcej detergentu niż nasz mniejszy model standardowy. Działa przez 8 miesięcy na jednym ładowaniu.

Zapewnij sobie doskonale zorganizowaną przestrzeń wokół zlewu i korzystaj z bezdotykowego dozownika detergentu wraz z uchwytem na gąbkę ze stali nierdzewnej.

System pompowania bezdotykowego dozownika wypiera płyn przez hermetyczną rurkę. Jest tak wydajny, że może dozować szeroką gamę detergentów i środków dezynfekujących w ułamku sekundy i jest całkowicie odporny na zatykanie.

Nasza unikalna funkcja zmiennego dozowania pozwala automatycznie kontrolować objętość dozowania - zbliżyć dłoń do czujnika, aby uzyskać małą kroplę lub dalej od czujnika, aby uzyskać większą ilość.

Ulepszone, w pełni zamknięte środowisko ładowania oznacza brak uszkodzeń spowodowanych wodą lub korozją.

Szeroki otwór wlewowy został zaprojektowany z myślą o szybkim i łatwym uzupełnianiu detergentu bez kapania z samego dozownika.

Wodoodporna konstrukcja (IP67) dozownika sprawia, że jest on bardzo łatwy w utrzymaniu. Wystarczy przełączyć przełącznik, aby zapobiec przypadkowemu dozowaniu detergentu i wypłukać całość w zlewie. W ciągu kilku sekund znów będzie jak nowy.

Specyfikacje

Głębokość: 13,7 cm
Kolor: czarny
Materiał: stal
Objętość: 414 ml
Szerokość: 14,2 cm
Waga: 0,8 kg
Wysokość: 19,7 cm

Numer katalogowy:

 806358
Udostępnij
simplehuman

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.