Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Silk´n Micro Nail Wałeczki zamienne do polerki paznokci Silk´n Micro Nail Wałeczki zamienne do polerki paznokci
Wałeczki zamienne do polerki paznokci Silk´n Micro Nail. W opakowaniu znajdują się 2 rolki szlifierskie i dwie rolki do polerowania.Rolka do szlifowania jest szara i ma na celu wygładzenie nierówności na paznokciu i wyrównanie jego powierzchni.Rolka do polerowania jest biała i ma za zadanie wypolerowanie paznokcia do pięknego połysku. Rezultat polerowania jest widoczny na paznokciu przez dwa tygodnie.Aby uzyskać jak najlepszy wynik zabiegu, należy dotrzymywać kolejności wykonywania czynności: rozpocząć pracę z szarą rolką, a następnie użyć białej.Zaleca się polerowanie paznokci maksymalnie dwa razy w miesiącu. Zalecenie to nie dotyczy tylko paznokci, ale również żywotności wałeczków.
0,0 0
47

Silk´n Micro Nail Wałeczki zamienne do polerki paznokci

Silk´n Micro Nail Wałeczki zamienne do polerki paznokci

Dostępność: Wyprzedano

OpisWałeczki zamienne do polerki paznokci Silk´n Micro Nail. W opakowaniu znajdują się 2 rolki szlifierskie i dwie rolki do polerowania.
 
Rolka do szlifowania jest szara i ma na celu wygładzenie nierówności na paznokciu i wyrównanie jego powierzchni.
Rolka do polerowania jest biała i ma za zadanie wypolerowanie paznokcia do pięknego połysku. Rezultat polerowania jest widoczny na paznokciu przez dwa tygodnie.
 
Aby uzyskać jak najlepszy wynik zabiegu, należy dotrzymywać kolejności wykonywania czynności: rozpocząć pracę z szarą rolką, a następnie użyć białej.
Zaleca się polerowanie paznokci maksymalnie dwa razy w miesiącu. Zalecenie to nie dotyczy tylko paznokci, ale również żywotności wałeczków.

Numer katalogowy:

 352161
Udostępnij

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć