Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Schleich Kalendarz adwentowy 2021 Konie Schleich Kalendarz adwentowy 2021 Konie
 Za 24 drzwiczkami kalendarza adwentowego Schleich Horse 2021 ukryte są ekskluzywne figurki i akcesoria Schleich Horse Club, które roześmieją każde dziecko. Piękna arabska klacz urodziła dwa małe źrebaki! Nowych członków rodziny wita całe Lakeside. Lisa opiekuje się nimi z wielką miłością, powoli prowadząc ich na turkusowym kantarze do boksu ze środkami czystości. Gdy Lisa siodła klacz, urocze źrebaki oglądają podwórko i przeskakują przez czerwony drążek. Białawy szczeniak z uwagą obserwuje przybyszy, zapominając nawet o kości. Po chwili bawi się ze źrebakiem i uroczym kociakiem na łące. Żółciutkie kaczątko spokojnie pływa w wiadrze pełnym wody.   Komplet zawiera: 1x dziewczyna, 2x źrebię arabskie, 1x szczenię, 1x klacz arabska, 1x kurczak, 1x ogłowie dla źrebiąt, 1x pnie drzew, 1x kość, 1x miska niebieska, 1x uzda dla źrebaka, 1x pudełko z karmą, 2x drąg do przeszkody, 1x jabłka, 1x przeszkoda - pień drzewa, 1x pudło z potrzebami higienicznymi, 1x wiadro, 1x szczotka do masażu, 1x kot, 1x zgrzebło, 1x skrobak do kopyt, 1x uzda Lisy z wodzami, 1x siodło Lisy.   Figurki Schleich są niezwykle precyzyjne i szczegółowe, pięknie pomalowane i pozwalają dzieciom uczyć się podczas zabawy i poznawać zwierzęta. Wymiary opakowania: 39 x 7,5 x 28,5 cm. Zalecany wiek: 5-12. Nieodpowiednie dla dzieci do lat 3.  
4,5 28
125

Schleich Kalendarz adwentowy 2021 Konie

Zniżka -22%
Schleich Kalendarz adwentowy 2021 Konie

Schleich Kalendarz adwentowy 2021 Konie

28 ocena
Pierwotnie: 159,99 zł | Zniżka: 35,00 zł 124,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 6 szt. i więcej
Klient otrzyma: wtorek 01. 02. 2022  
Uzyskasz 35 Przyjemniaczków

OpisZa 24 drzwiczkami kalendarza adwentowego Schleich Horse 2021 ukryte są ekskluzywne figurki i akcesoria Schleich Horse Club, które roześmieją każde dziecko.
Piękna arabska klacz urodziła dwa małe źrebaki! Nowych członków rodziny wita całe Lakeside. Lisa opiekuje się nimi z wielką miłością, powoli prowadząc ich na turkusowym kantarze do boksu ze środkami czystości. Gdy Lisa siodła klacz, urocze źrebaki oglądają podwórko i przeskakują przez czerwony drążek. Białawy szczeniak z uwagą obserwuje przybyszy, zapominając nawet o kości. Po chwili bawi się ze źrebakiem i uroczym kociakiem na łące. Żółciutkie kaczątko spokojnie pływa w wiadrze pełnym wody.
 
Komplet zawiera: 1x dziewczyna, 2x źrebię arabskie, 1x szczenię, 1x klacz arabska, 1x kurczak, 1x ogłowie dla źrebiąt, 1x pnie drzew, 1x kość, 1x miska niebieska, 1x uzda dla źrebaka, 1x pudełko z karmą, 2x drąg do przeszkody, 1x jabłka, 1x przeszkoda - pień drzewa, 1x pudło z potrzebami higienicznymi, 1x wiadro, 1x szczotka do masażu, 1x kot, 1x zgrzebło, 1x skrobak do kopyt, 1x uzda Lisy z wodzami, 1x siodło Lisy.
 
Figurki Schleich są niezwykle precyzyjne i szczegółowe, pięknie pomalowane i pozwalają dzieciom uczyć się podczas zabawy i poznawać zwierzęta. Wymiary opakowania: 39 x 7,5 x 28,5 cm. Zalecany wiek: 5-12. Nieodpowiednie dla dzieci do lat 3.
 

Specyfikacje

Głębokość: 28,5 cm
Szerokość: 39 cm
Wysokość: 7 cm

Numer katalogowy:

 694088
Udostępnij
schleich

Ocena

4,5 (28 ocena)
92 % klientów poleca
8 opinii

Pytania

Ten produkt ma 3 pytania

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć