Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Rolser Składane stopnie M11 UNE, 3 stopnie, antracyt Rolser Składane stopnie M11 UNE, 3 stopnie, antracyt
Praktyczne aluminiowe stopnie Rolser powinny być integralną częścią każdego domu. Dla bezpieczeństwa, stopnie MET004 są wyposażone w blokadę bezpieczeństwa. Zawsze używaj blokady bezpieczeństwa podczas korzystania ze stopni. To jedyny sposób, aby czuć się bezpiecznie. Chociaż stopnie są certyfikowane zgodnie z europejską normą EN-14183, upadek ze stosunkowo niewielkiej wysokości 70 cm może spowodować nieprzyjemne obrażenia. Stopnie z blokadą bezpieczeństwa są przystosowane do maksymalnego obciążenia 150 kg. Waga samych stopni to zaledwie 6,5 kg. Stopnie są lekkie i składane, dzięki czemu nie zajmują miejsca w domu. Składanie jest szybkie i łatwe. Dzięki zastosowanemu materiałowi można je łatwo przenosić jedną ręką. W Twoim domu nie będzie już miejsca, do którego nie możesz dotrzeć. Po złożeniu stopnie mają wymiary zaledwie 45 x 6,5 x 120 cm. Stopnie muszą być bezpieczne i musisz czuć się bezpiecznie podczas korzystania z nich. Sama aluminiowa konstrukcja wykorzystuje specjalne antypoślizgowe nóżki, które zapewniają stabilność i zapobiegają ślizganiu się stopni we wszystkich kierunkach. Same schody mają szerokość 26 cm i są pofałdowane, aby zminimalizować ryzyko upadku lub obrażeń. Stopnie nie będą się nigdzie ślizgać podczas użytkowania, a Ty będziesz bezpieczny i zdrowy. Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Same stopnie są testowane do maksymalnej wagi 150 kg Aluminium jest idealnym materiałem do tego celu ze względu na swoją lekkość i wytrzymałość. Górny stopień ma wysokość 70 cm i, podobnie jak pierwszy i drugi stopień, jest pofałdowany, aby wyeliminować możliwość poślizgnięcia się i upadku. Podczas wchodzenia na najwyższy stopień zaleca się przytrzymanie ręką górnej części stopnia, która jest zaokrąglona i wystarczająco mocna do tego celu.
4,5 1
439

Rolser Składane stopnie M11 UNE, 3 stopnie, antracyt

Rolser Składane stopnie M11 UNE, 3 stopnie, antracyt

1 ocena
438,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 438,99 zł
Dostępność: W magazynie
Klient otrzyma: piątek 24. 05. 2024
Uzyskasz 162 Przyjemniaczków

OpisPraktyczne aluminiowe stopnie Rolser powinny być integralną częścią każdego domu. Dla bezpieczeństwa, stopnie MET004 są wyposażone w blokadę bezpieczeństwa. Zawsze używaj blokady bezpieczeństwa podczas korzystania ze stopni. To jedyny sposób, aby czuć się bezpiecznie. Chociaż stopnie są certyfikowane zgodnie z europejską normą EN-14183, upadek ze stosunkowo niewielkiej wysokości 70 cm może spowodować nieprzyjemne obrażenia. Stopnie z blokadą bezpieczeństwa są przystosowane do maksymalnego obciążenia 150 kg. Waga samych stopni to zaledwie 6,5 kg.
Stopnie są lekkie i składane, dzięki czemu nie zajmują miejsca w domu. Składanie jest szybkie i łatwe. Dzięki zastosowanemu materiałowi można je łatwo przenosić jedną ręką. W Twoim domu nie będzie już miejsca, do którego nie możesz dotrzeć. Po złożeniu stopnie mają wymiary zaledwie 45 x 6,5 x 120 cm.
Stopnie muszą być bezpieczne i musisz czuć się bezpiecznie podczas korzystania z nich. Sama aluminiowa konstrukcja wykorzystuje specjalne antypoślizgowe nóżki, które zapewniają stabilność i zapobiegają ślizganiu się stopni we wszystkich kierunkach. Same schody mają szerokość 26 cm i są pofałdowane, aby zminimalizować ryzyko upadku lub obrażeń. Stopnie nie będą się nigdzie ślizgać podczas użytkowania, a Ty będziesz bezpieczny i zdrowy.
Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Same stopnie są testowane do maksymalnej wagi 150 kg Aluminium jest idealnym materiałem do tego celu ze względu na swoją lekkość i wytrzymałość. Górny stopień ma wysokość 70 cm i, podobnie jak pierwszy i drugi stopień, jest pofałdowany, aby wyeliminować możliwość poślizgnięcia się i upadku.
Podczas wchodzenia na najwyższy stopień zaleca się przytrzymanie ręką górnej części stopnia, która jest zaokrąglona i wystarczająco mocna do tego celu.

Specyfikacje

Kolor: szary
Materiał: tworzywo sztuczne + aluminium
Nośność: 150 kg
Szerokość: 43,5 cm
Waga: 6,5 kg
Wysokość: 99 cm

Numer katalogowy:

 806163
Udostępnij
rolser

Ocena

4,5 (1 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć