Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Riva Case Torba chłodząca Torngat, 30 l Riva Case Torba chłodząca Torngat, 30 l
  Kochasz chłodzone napoje i nie chcesz rezygnować z nich również w podróży? A może po prostu nie chcesz pozostawiać swojego drugiego śniadania w wysokiej temperaturze? Kup tę praktyczną torbę chłodzącą, która posiada jedną kieszeń wewnętrzną i trzy kieszenie zewnętrzne. Doskonale nadaje się na przykład do transportu puszek o pojemności 500 ml (do 36 szt.) lub butelek PET. Jasny kolor obniża ciepło, a odporna tkanina zabezpiecza przed zabrudzeniem. Podszewka jest nieprzepuszczalna. Ustawiany pasek na ramię można przymocować na dnie torby i nosić ją przez ramię. Po zakończeniu użytkowania torbę można łatwo złożyć.   Wymiary wewnętrzne to: 41,5 x 35 x 20,5 cm   Marka niemiecka Riva Case, dostępna na rynku europejskim, jest nowoczesną, innowacyjną i dynamiczną spółką, która dostarcza na rynek produkty o bardzo interesującym designu. Wszystkie produkty są odzwierciedleniem aktualnych wymagań klientów, które są priorytetem spółki.
4,5 8
189

Riva Case Torba chłodząca Torngat, 30 l

Riva Case Torba chłodząca Torngat, 30 l

8 ocena
189,00 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 189,00 zł
Dostępność: Na zamówienie
Uzyskasz 64 Przyjemniaczków

Opis

Kochasz chłodzone napoje i nie chcesz rezygnować z nich również w podróży? A może po prostu nie chcesz pozostawiać swojego drugiego śniadania w wysokiej temperaturze? Kup tę praktyczną torbę chłodzącą, która posiada jedną kieszeń wewnętrzną i trzy kieszenie zewnętrzne. Doskonale nadaje się na przykład do transportu puszek o pojemności 500 ml (do 36 szt.) lub butelek PET. Jasny kolor obniża ciepło, a odporna tkanina zabezpiecza przed zabrudzeniem. Podszewka jest nieprzepuszczalna. Ustawiany pasek na ramię można przymocować na dnie torby i nosić ją przez ramię. Po zakończeniu użytkowania torbę można łatwo złożyć.
 
Wymiary wewnętrzne to: 41,5 x 35 x 20,5 cm
 
Marka niemiecka Riva Case, dostępna na rynku europejskim, jest nowoczesną, innowacyjną i dynamiczną spółką, która dostarcza na rynek produkty o bardzo interesującym designu. Wszystkie produkty są odzwierciedleniem aktualnych wymagań klientów, które są priorytetem spółki.

Specyfikacje

Głębokość: 22 cm
Kolor: szary
Materiał: poliester
Objętość: 30 l
Szerokość: 43 cm
Wysokość: 36,5 cm

Numer katalogowy:

 685119
Udostępnij

Ocena

4,5 (8 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.