Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Renova 2-warstowy ręcznik papierowy , czarny, 1 rolki Renova 2-warstowy ręcznik papierowy , czarny, 1 rolki
Bądźmy szczerzy, papierowe ręczniki kuchenne w kolorze białym są już pospolite. Rozświetl swoją kuchnię w kolorowy sposób.Ręczniki mogą być bezpiecznie używane zgodnie z ich przeznaczeniem, dzięki czemu mogą mieć bezpośredni kontakt z żywnością oraz ludzką skórą i błonami śluzowymi. Nie nadaje się, gdy jest mokry, do kontaktu z tekstyliami. Ręcznik kuchenny jest wykonany w 100% z czystej i naturalnej celulozy.Te wysokiej jakości ręczniki papierowe są pakowane pojedynczo w rolki o wymiarach 27,9 x 24 cm i średnicy rolki około 16 cm. Rolka zawiera 120 listów, co odpowiada 28,8 metra i oferuje więcej listków niż rolki o standardowych rozmiarach, dzięki czemu nie będziesz zmieniać rolki tak często i dodasz stylowej wytrzymałości i miękkości. Ręczniki papierowe, które są bardziej chłonne, są mocne i przygotowane na każdy bałagan.
4,5 5
37

Renova 2-warstowy ręcznik papierowy , czarny, 1 rolki

Zniżka -8%
Renova 2-warstowy ręcznik papierowy , czarny, 1 rolki Renova 2-warstowy ręcznik papierowy , czarny, 1 rolki

Renova 2-warstowy ręcznik papierowy , czarny, 1 rolki

5 ocena
Pierwotnie: 39,99 zł | Zniżka: 3,00 zł 36,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 36,99 zł
Dostępność: W magazynie 20 sztuk i więcej
Klient otrzyma: pojutrze
Uzyskasz 27 Przyjemniaczków

OpisBądźmy szczerzy, papierowe ręczniki kuchenne w kolorze białym są już pospolite. Rozświetl swoją kuchnię w kolorowy sposób.
 
Ręczniki mogą być bezpiecznie używane zgodnie z ich przeznaczeniem, dzięki czemu mogą mieć bezpośredni kontakt z żywnością oraz ludzką skórą i błonami śluzowymi. Nie nadaje się, gdy jest mokry, do kontaktu z tekstyliami. Ręcznik kuchenny jest wykonany w 100% z czystej i naturalnej celulozy.
 
Te wysokiej jakości ręczniki papierowe są pakowane pojedynczo w rolki o wymiarach 27,9 x 24 cm i średnicy rolki około 16 cm. Rolka zawiera 120 listów, co odpowiada 28,8 metra i oferuje więcej listków niż rolki o standardowych rozmiarach, dzięki czemu nie będziesz zmieniać rolki tak często i dodasz stylowej wytrzymałości i miękkości. Ręczniki papierowe, które są bardziej chłonne, są mocne i przygotowane na każdy bałagan.

Specyfikacje

Kolor: czarny
Waga: 0,38 kg

Numer katalogowy:

 803140
Udostępnij

Ocena

4,5 (5 ocena)
100 % klientów poleca
2 opinia

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć