Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Klient otrzyma: czwartek 09. 04. 2026
Rabalux 74241 lampa stołowa z tekstylnym kloszem Narmin
Rabalux 74241 lampa stołowa z tekstylnym kloszem Narmin
Numer katalogowy:
709269Opis
Lampa stołowa Rabalux Narmin to idealny wybór, jeśli szukasz dodatkowej lampy, która łączy w sobie funkcjonalność z prostym, lekkim designem. Ten model w stylu skandynawskim ma matowy czarny metalowy korpus i beżowy tekstylny klosz. Smukły trzonek i prosty cylindryczny klosz tworzą harmonijną całość.
Lampa stołowa jest idealnym wyborem do salonu lub sypialni, gdzie można ją postawić na stole lub stoliku nocnym. Posiada oprawę E14, w którą można włożyć jedno źródło światła o mocy do 40 W. Zalecamy użycie żarówki o ciepłej barwie białej, która podkreśli przytulną atmosferę w domu. Produkt dostarczany jest bez źródła światła.
Parametry
| Marka: |
Rabalux
|
| Długość przewodu zasilającego: | 1,5 m |
| Kolor: | beżowy |
| Led: | nie |
| Pobór mocy: | 40 W |
| Stopień ochrony IP: | 20 |
| Szerokość: | 18 cm |
| Trzonek: | E14 |
| Wysokość: | 43 cm |