Menu
Prodiż R22 original teflon classic, 4 l Prodiż R22 original teflon classic, 4 l
Nowy model prodiża z pokrywą bez szkła do równomiernego pieczenia na całej powierzchni. Wcześniej mogło dochodzić do sytuacji, kiedy pozostawały niedopieczone miejsca pod szkłem. Teraz już tak nie musi być. Górna część pokrywy jest wykonana ze stali nierdzewnej, a jej dolna część z aluminium z powierzchnią nieprzywierającą Teflon Classic. Dolne naczynie jest wykonane z aluminium, który zapewnia dobry przewód ciepła z pokrywy. Naczynie posiada powierzchnię Teflon® Classic. W porównaniu z poprzednim modelem nowy prodiż jest bardziej wytrzymały, manipulację ułatwiają uchwyty z tworzywa sztucznego. Parametry techniczne i specyfikacja: •przewód zasilający przymocowany na stałe do uchwytu •wyłącznik umieszczony na górnej części uchwytu w takim miejscu, że możliwa jest kontrola włączenia/wyłączenia w każdej pozycji – dobre udogodnienie dla prawo i leworęcznych •pokrywę można odkładać na blat elementem grzejnym do góry  •stojak wykonany z odpornego na temperatury tworzywa sztucznego •napięcie: 230 – 240 V
5,0 2
463

Prodiż R22 original teflon classic, 4 l

Darmowa wysyłka

Prodiż R22 original teflon classic, 4 l

Dostępność: Wyprzedano

OpisNowy model prodiża z pokrywą bez szkła do równomiernego pieczenia na całej powierzchni. Wcześniej mogło dochodzić do sytuacji, kiedy pozostawały niedopieczone miejsca pod szkłem. Teraz już tak nie musi być.
 
Górna część pokrywy jest wykonana ze stali nierdzewnej, a jej dolna część z aluminium z powierzchnią nieprzywierającą Teflon Classic.
Dolne naczynie jest wykonane z aluminium, który zapewnia dobry przewód ciepła z pokrywy. Naczynie posiada powierzchnię Teflon® Classic.
W porównaniu z poprzednim modelem nowy prodiż jest bardziej wytrzymały, manipulację ułatwiają uchwyty z tworzywa sztucznego.
 
Parametry techniczne i specyfikacja:
•przewód zasilający przymocowany na stałe do uchwytu
•wyłącznik umieszczony na górnej części uchwytu w takim miejscu, że możliwa jest kontrola włączenia/wyłączenia w każdej pozycji – dobre udogodnienie dla prawo i leworęcznych
•pokrywę można odkładać na blat elementem grzejnym do góry  
•stojak wykonany z odpornego na temperatury tworzywa sztucznego
•napięcie: 230 – 240 V

Głębokość: 11 cm
Objętość: 4 l
Pobór mocy: 580 W
Średnica: 29 cm
Waga: 3 kg
 107568
Udostępnij

Ocena

5,0 (2 ocena)
100 % klientów poleca
1 opinię

Pytania

Ten produkt ma 1 pytanie

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć