Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Pościel bawełniana Kotka Księżniczka, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Numer katalogowy:
242759Opis
Pościel bawełniana Kotek Księżniczka jest wykonana z gładkiej bawełny renforcé i posiada zapięcie na zamek błyskawiczny. Na przedniej stronie poszwy na kołdrę znajduje się urocza, biała kotka z dużymi niebieskimi oczami. To mała księżniczka, bo nad głową ma różową koronę. Tył poszwy na kołdrę jest w bardziej intensywnym różowym kolorze, z wzorem kocich łapek. Poszewka na poduszkę jest taka sama z obu stron, z białą kotką na dużej kłębku z szenili.
Pościel posiada certyfikat jakości Oeko-Tex Standard 100. Pościel należy zawsze prać na lewej stronie, oddzielnie i z zamkniętym zamkiem błyskawicznym. Nigdy nie używaj środków piorących zawierających substancje wybielające i rozjaśniające. Zawsze wirować przy niższych obrotach, aby podczas wirowania nie doszło do złamania włókien bawełny, a tym samym do ich trwałego uszkodzenia.
Nie zalecamy stosowania środków zmiękczających, ponieważ mogą one sklejać włókna bawełny i zmniejszać ich chłonność.
Zestaw zawiera:
1x poszwa na kołdrę 140 x 200 cm
1x poszewka na poduszkę70 x 90 cm
Parametry
| Kolor: | różowy |
| Materiał: | 100% bawełna |
| Rodzaj łóżka: | łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia: | zamek |
| Rozmiar: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry: | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki: | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie: | 40 °C |