Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Klient otrzyma: czwartek 09. 04. 2026
Pościel bawełniana Color brązowy 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Pościel bawełniana Color brązowy 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Numer katalogowy:
242626Opis
Pościel bawełniana Color w kolorze brązowym posiada zapięcie na zamek błyskawiczny. Ta pościel została wykonana z wysokiej jakości bawełny renforcé i barwiona jest farbą reaktywną. Posiada certyfikat jakości Oeko-Tex Standard 100.
Zalecamy pranie w temperaturze maksymalnie 60°C, jednak w przypadku bardziej intensywnie barwionej pościeli lepiej jest prać w temperaturze 40°C. Pościel należy zawsze prać na lewej stronie, oddzielnie i z zamkniętym zamkiem błyskawicznym. Nigdy nie należy używać środków piorących zawierających substancje wybielające i rozjaśniające. Zalecamy dwukrotne wypranie pościeli przed pierwszym użyciem.
Zawsze wirować przy niższych obrotach, aby podczas wirowania nie doszło do złamania włókien bawełnianych, a tym samym do ich trwałego uszkodzenia. Nie zalecamy stosowania płynów do płukania tkanin, ponieważ mogą one sklejać włókna bawełniane i zmniejszać ich chłonność.
Zestaw pościeli zawiera:
1 poszwę na kołdrę 140 x 200 cm
1 poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry
| Gramatura: | 120 g/m2 |
| Kolor: | brązowy |
| Materiał: | 100% bawełna |
| Prasowanie: | zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka: | łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia: | zamek |
| Rozmiar: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry: | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki: | 70 x 90 cm |
| Suszarka: | tak |
| Zalecane pranie: | 40 °C |