Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Pościel bawełniana Batman Mroczny Rycerz, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Pościel bawełniana Batman Mroczny Rycerz, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Numer katalogowy:
242744Opis
Pościel dziecięca Batman: Mroczny Rycerz została wykonana z gładkiej bawełny renforcé i posiada zapięcie na zamek błyskawiczny. Kto nie znałby Mrocznego Rycerza, bohaterskiego obrońcy wszystkich niewinnych, Batmana. Na przedniej stronie poszewki na kołdrę widnieje bohater Bruce Wayne w swoim tradycyjnym kostiumie nietoperza. Wewnętrzna strona pościeli jest czarna i ma żółto-niebieskie napisy. Na poszewce na poduszkę, która jest taka sama z obu stron, znajduje się żółty napis „Batman”.
Pościel posiada certyfikat jakości Oeko-Tex Standard 100.
Pościel należy zawsze prać na lewej stronie, osobno i z zamkniętym zamkiem błyskawicznym. Nigdy nie należy używać środków piorących zawierających substancje wybielające i rozjaśniające. Zawsze należy wirować przy niższych obrotach, aby podczas wirowania nie doszło do złamania włókien bawełnianych, a tym samym do ich trwałego uszkodzenia. Nie zalecamy stosowania płynów do płukania tkanin, ponieważ mogą one sklejać włókna bawełniane, zmniejszając w ten sposób ich chłonność.
Zestaw pościeli zawiera:
1 poszwę na kołdrę o wymiarach 140 x 200 cm
1 poszewkę na poduszkę o wymiarach 70 x 90 cm
Parametry
| Bohater: | Batman |
| Kolor: | czarny |
| Materiał: | 100% bawełna |
| Rodzaj łóżka: | łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia: | zamek |
| Rozmiar: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry: | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki: | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie: | 40 °C |