Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Pościel bawełniana American Stafford, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Pościel bawełniana American Stafford, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Numer katalogowy:
242753Opis
Pościel bawełniana American Stafford jest wykonana z gładkiej bawełny renforcé i posiada zapięcie na zamek błyskawiczny. Pościel jest identyczna z obu stron, co oznacza, że wzór jest taki sam z każdej strony. Na pościeli widnieje staffordshire terrier, który właśnie spaceruje z właścicielami w parku. Na pewno czeka, aż właściciel rzuci mu jego ulubioną piłkę, a pies będzie mógł pobawić się w swoją ulubioną zabawę, czyli aportowanie. Poszewka na poduszkę jest identyczna z obu stron, wzorem i kolorem zgodna z przednią stroną poszwy na kołdrę.
Pościel posiada certyfikat jakości Oeko-Tex Standard 100. Pościel należy zawsze prać na lewej stronie, oddzielnie i z zamkniętym zamkiem błyskawicznym. Nigdy nie używaj środków piorących zawierających substancje wybielające i rozjaśniające. Zawsze wirować przy niższych obrotach, aby podczas wirowania nie doszło do złamania włókien bawełny, a tym samym do ich trwałego uszkodzenia.
Nie zalecamy stosowania środków zmiękczających, ponieważ mogą one sklejać włókna bawełny i zmniejszać ich chłonność.
Zestaw zawiera
1 poszwę na kołdrę 140 x 200 cm
1 poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry
| Kolor: | zielony |
| Materiał: | 100% bawełna |
| Rodzaj łóżka: | łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia: | zamek |
| Rozmiar: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry: | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki: | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie: | 40 °C |