Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 21,99 zł
Plastia Skrzynka samonawadniająca Berberis TRIO, antracyt
Numer katalogowy:
683120Opis
Parametry
| Marka: |
Plastia
|
| Głębokość: | 39 cm |
| Kolor: | antracytowy |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Rozmiar: | 117 cm |
| Samonawadnianie: | tak |
| Szerokość: | 117 cm |
| Waga: | 6,1 kg |
| Wysokość: | 35 cm |
Ten produkt nie ma żadnych pytań
Co to są Przyjemniaczki?
- Przyjemniaczki stanowią nagrodę za Twoje zakupy
- Przyjemniaczki otrzymasz za kupno produktów
- Podczas kolejnych zakupów możesz wymienić Przyjemniaczki za rabat pieniężny lub prezenty
10 Przyjemniaczków = 1 zł
Dokonuj zakupów zawsze ze zniżką!
Pytania użytkowników do produktu
Mogłoby zainteresować:
4Home Kaskada kwiatowa 4-częściowa, terakota
4Home Stojak na kwiaty Level, biały
Kaskada kwiatowa na kółkach Trifoglio terakota, 40 x 51 x 40 cm
Osłonka porcelanowa na doniczkę Estelle, 12 x 11 cm
Gardenico Skrzynka Florence Stone szary, 75 cm
Keter donica Cylinder L 39 l, brązowy
Bama Duża skrzynka ogrodowa Legno cappuccino, 60 x 30 x 25 cm
Doniczka FURU SQUARE 39,5 cm, antracytowy
Plastia Doniczka samonawadniająca Tolita beżowy, śr. 19 cm
Gardenico Części zamienne Green Wall Magnus, 50 klipsów + 1 linka
Gardenico Skrzynka Florence Stone biały, 75 cm
Ostatnio oglądane
Dostawa na adres
Odbiór w punkcie