Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orion Zestaw spodków porcelanowych Mona Musica, 13,7 x 13,7 cm, 6 szt. Orion Zestaw spodków porcelanowych Mona Musica, 13,7 x 13,7 cm, 6 szt.
 Zestaw stylowych kwadratowych spodków o wymiarach 13,7 x 13,7 cm przeznaczony jest do mniejszych filiżanek o średnicy dna ok. 5 cm. Charakteryzuje się prostą elegancją. A jeśli gość wpadnie na kawę i deser, można również użyć tych spodków jako małych talerzyków deserowych, czy to do domowego ciacha lub klasycznej kanapki. Można używać w kuchence mikrofalowej i myć w zmywarce. Zalecamy uzupełnienie tego zestawu spodków zestawem filiżanek Mona Musica o pojemności 210 ml lub nawet 400 ml, które również można znaleźć w naszej ofercie.
0,0 0
58