Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orion Wkład wymienny do pochłaniacza tbl. 450 g, lawenda Orion Wkład wymienny do pochłaniacza tbl. 450 g, lawenda
 Wkład do osuszacza o zapachu lawendy doskonale nadaje się jako wkład zamienny do osuszacza, ale jest uniwersalny i pasuje również do innych powszechnie dostępnych osuszaczy, w których pobiera wilgoć z powietrza i gromadzi ją w zbiorniku. Powietrze przepływa wokół tabletki, a wydajność osuszania jest jeszcze wyższa. Korzystanie z tabletek osuszających przyczynia się do zdrowego środowiska w domu. Tabletka stopniowo traci swoją skuteczność, a po wyczerpaniu jej efektów należy ją wymienić na nową - czas ten zależy od wielkości pomieszczenia i wilgotności w pomieszczeniu, w którym jest umieszczona. Bardzo szerokie zastosowanie - piwnice, garaże, mieszkania, domki letniskowe. OSTRZEŻENIE:Powoduje poważne podrażnienie oczu. SKŁAD: Chlorek wapnia. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Delikatnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli są założone i można je łatwo wyjąć. Kontynuować płukanie. Jeśli podrażnienie oczu utrzymuje się: Zwrócić się o pomoc lekarską/leczenie. Jeśli wymagana jest pomoc medyczna, należy zachować opakowanie produktu lub etykietę. Po użyciu dokładnie umyć ręce. Nosić okulary ochronne/osłonę twarzy.
4,5 14
19

Orion Wkład wymienny do pochłaniacza tbl. 450 g, lawenda

Zniżka -5%
Orion Wkład wymienny do pochłaniacza tbl. 450 g, lawenda Orion Wkład wymienny do pochłaniacza tbl. 450 g, lawenda Orion Wkład wymienny do pochłaniacza tbl. 450 g, lawenda

Orion Wkład wymienny do pochłaniacza tbl. 450 g, lawenda

14 ocena
Pierwotnie: 19,99 zł | Zniżka: 1,00 zł 18,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 18,99 zł
Dostępność: W magazynie 2 sztuki
Klient otrzyma: pojutrze
Uzyskasz 10 Przyjemniaczków

OpisWkład do osuszacza o zapachu lawendy doskonale nadaje się jako wkład zamienny do osuszacza, ale jest uniwersalny i pasuje również do innych powszechnie dostępnych osuszaczy, w których pobiera wilgoć z powietrza i gromadzi ją w zbiorniku. Powietrze przepływa wokół tabletki, a wydajność osuszania jest jeszcze wyższa. Korzystanie z tabletek osuszających przyczynia się do zdrowego środowiska w domu. Tabletka stopniowo traci swoją skuteczność, a po wyczerpaniu jej efektów należy ją wymienić na nową - czas ten zależy od wielkości pomieszczenia i wilgotności w pomieszczeniu, w którym jest umieszczona. Bardzo szerokie zastosowanie - piwnice, garaże, mieszkania, domki letniskowe.

OSTRZEŻENIE:
Powoduje poważne podrażnienie oczu. SKŁAD: Chlorek wapnia. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Delikatnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli są założone i można je łatwo wyjąć. Kontynuować płukanie. Jeśli podrażnienie oczu utrzymuje się: Zwrócić się o pomoc lekarską/leczenie. Jeśli wymagana jest pomoc medyczna, należy zachować opakowanie produktu lub etykietę. Po użyciu dokładnie umyć ręce. Nosić okulary ochronne/osłonę twarzy.

Specyfikacje

Ilość sztuk w zestawie: 1 szt.
Średnica: 10 cm
Waga: 0,45 kg
Wysokość: 3,8 cm

Numer katalogowy:

 117085
Udostępnij
orion

Ocena

4,5 (14 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć