Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Everbrand Pochłaniacz wilgoci Absodry Duo Family Bag, szary Everbrand Pochłaniacz wilgoci Absodry Duo Family Bag, szary
  Zmniejsz ryzyko powstawania pleśni i nieprzyjemnych zapachów oraz zredukuj wilgotność w swoim domu. Pochłaniacz wilgoci ma kształt dyskretnego cylindra i został zaprojektowany jako przyjemny dodatek do każdego nowoczesnego domu. Pracuje cicho, a jedynym zadaniem użytkownika jest wylewanie skroplonej wody ze zbiornika co kilka dni. Dzięki swojemu kolorowi i kształtowi nigdzie nie będzie przeszkadzać i oczywiście można go przenosić z miejsca na miejsce. Nadmiar wilgoci bardzo często pojawia się w łazience lub kuchni. Idealny poziom wilgotności (40-60%) jest tam często przekraczany i istnieje ryzyko alergii lub trudności w oddychaniu. Pochłaniacz wilgoci Everbrand może pomóc, a będziesz zaskoczony, ile wody będziesz musiał wylać ze zbiornika w ciągu kilku dni. Opakowanie zawiera jedną porcję specjalnych kryształów, które wystarczy wyjąć z plastikowej torebki i umieścić w pochłaniaczu. W zależności od wilgotności we wnętrzu, będą one działać do 90 dni. W tym czasie należy opróżnić zbiornik na skropliny. Gdy kryształy wyczerpią swoją funkcję, należy je wymienić. Wymienne wkłady do pochłaniacza Everbrand są powszechnie dostępne w rozsądnej cenie. Parametry: ·    nie wymaga podłączenia do sieci elektrycznej ·    wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu ·    maksymalna wielkość pomieszczenia 50 m3 ·    maksymalny czas użytkowania jednego wkładu: do 90 dni ·    neutralizuje zapachy w pomieszczeniu
5,0 3
119

Everbrand Pochłaniacz wilgoci Absodry Duo Family Bag, szary

Everbrand Pochłaniacz wilgoci Absodry Duo Family Bag, szary

3 ocena
119,00 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 119,00 zł
Dostępność: W magazynie 6 szt. i więcej
Klient otrzyma: jutro
Uzyskasz 52 Przyjemniaczków

Opis

Zmniejsz ryzyko powstawania pleśni i nieprzyjemnych zapachów oraz zredukuj wilgotność w swoim domu. Pochłaniacz wilgoci ma kształt dyskretnego cylindra i został zaprojektowany jako przyjemny dodatek do każdego nowoczesnego domu. Pracuje cicho, a jedynym zadaniem użytkownika jest wylewanie skroplonej wody ze zbiornika co kilka dni. Dzięki swojemu kolorowi i kształtowi nigdzie nie będzie przeszkadzać i oczywiście można go przenosić z miejsca na miejsce.

Nadmiar wilgoci bardzo często pojawia się w łazience lub kuchni. Idealny poziom wilgotności (40-60%) jest tam często przekraczany i istnieje ryzyko alergii lub trudności w oddychaniu. Pochłaniacz wilgoci Everbrand może pomóc, a będziesz zaskoczony, ile wody będziesz musiał wylać ze zbiornika w ciągu kilku dni.

Opakowanie zawiera jedną porcję specjalnych kryształów, które wystarczy wyjąć z plastikowej torebki i umieścić w pochłaniaczu. W zależności od wilgotności we wnętrzu, będą one działać do 90 dni. W tym czasie należy opróżnić zbiornik na skropliny. Gdy kryształy wyczerpią swoją funkcję, należy je wymienić. Wymienne wkłady do pochłaniacza Everbrand są powszechnie dostępne w rozsądnej cenie.

Parametry:

·    nie wymaga podłączenia do sieci elektrycznej

·    wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu

·    maksymalna wielkość pomieszczenia 50 m3

·    maksymalny czas użytkowania jednego wkładu: do 90 dni

·    neutralizuje zapachy w pomieszczeniu

Specyfikacje

Głębokość: 14,8 cm
Kolor: szary
Materiał: tworzywo sztuczne
Szerokość: 14,8 cm
Waga: 1,15 kg
Wysokość: 21,5 cm

Numer katalogowy:

 805902
Udostępnij
evebrand

Ocena

5,0 (3 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć