Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Orion Szklany naczynie żaroodporne z pokrywką, prostokątne, 32,5 x 20 x 13 cm
Numer katalogowy:
134706Opis
Duże naczynie żaroodporne z borokrzemowego szkła marki Orion o pojemności 3 l i pokrywką o pojemności 1,4 l jest idealne do przygotowywania rodzinnych potraw, zarówno pieczonych, zapiekanych, jak i smażonych. Ta solidna szklana forma do pieczenia pozwala przygotować pyszne mięso, pieczeń, zapiekane makarony, lasagne lub francuskie ziemniaki. Ponadto doskonale nadaje się do przygotowywania potraw warzywnych, takich jak nadziewane papryki lub cukinia, a jeśli lubisz słodkie, z łatwością wyczarujesz w niej placek z jabłkami lub budyń ryżowy.
Dzięki przezroczystemu, odpornemu szkłu możesz obserwować, jak potrawa nabiera pięknego złocistego koloru również na bokach i na spodzie. Materiał wytrzymuje temperatury od -20°C do +300°C, co czyni go wszechstronnym narzędziem do pieczenia i serwowania potraw bezpośrednio na stół lub do przechowywania w lodówce.
Szklaną pokrywę można używać osobno jako dodatkowe naczynie lub przykryć nią potrawę w naczyniu żaroodpornym, aby przyspieszyć pieczenie. Całkowite wymiary naczynia żaroodpornego to 32,5 x 20 cm i wysokość 8,5 cm, co zapewnia wystarczającą ilość miejsca na większe porcje.
Główne zalety produktu:
wytrzymałe szkło borokrzemowe do wszechstronnego zastosowania
nadaje się do wszystkich rodzajów piekarników i kuchenek mikrofalowych
przezroczyste szkło umożliwia wizualną kontrolę stanu pieczenia
pokrywkę można używać osobno jako dodatkowe naczynie do pieczenia
łatwe czyszczenie i możliwość mycia w zmywarce
Zawartość opakowania:
1x naczynie do pieczenia 3 l
1x szklana pokrywa 1,4 l
Parametry i specyfikacja:
materiał: szkło borokrzemowe
powierzchnia nieprzywierająca: nie
długość: 32,5 cm
szerokość: 20 cm
wysokość: 8,5 cm
wysokość z pokrywką: 13 cm
pojemność: 4,4 l
waga: 2267 g
można myć w zmywarce: tak
można używać w kuchence mikrofalowej: tak
można używać w piekarniku: tak
indukcja: nie
Parametry
| Marka: |
Orion
|
| Głębokość: | 20 cm |
| Indukcja: | nie |
| Kolor: | przejrzysty |
| Kuchenka mikrofalowa: | tak |
| Materiał: | szkło |
| Objętość: | 4,4 l |
| Objętość: | 4400 ml |
| Ogrzewanie w piekarniku: | tak |
| Szerokość: | 32,5 cm |
| Waga: | 2,27 kg |
| Wysokość: | 13 cm |
| Zmywarka: | tak |