Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orion Pojemnik szklany z uszczelką 1,6 l Orion Pojemnik szklany z uszczelką 1,6 l
 Pojemnik szklany o wymiarach 22 x 16,5 x 7 cm z pokrywą bambusową jest praktycznym pomocnikiem do przechowywania, podgrzewania i zapiekania żywności. Pokrywę wyposażono w uszczelkę silikonową. Dzięki wgłębieniu w pokrywie pojemniki można układać w stos. Szkło borokrzemowe jest wytrzymałe na wysokie temperatury od -20°C do 220°C, nie wchłania innych kolorów, smaków ani aromatów z włożonych składników nawet przy długotrwałym przechowywaniu nie wpływa na jakość produktów. W pojemniku bez pokrywy można podgrzewać przechowywaną żywność w kuchence mikrofalowej oraz zapiekać w klasycznym piekarniku. Po zjedzeniu części porcji, resztę można włożyć do lodówki.Szklany pojemnik można myć bez obaw w zmywarce, a pokrywę ze względu na zastosowany materiał należy myć w ciepłej wodzie z dodatkiem detergentu i pozostawić do wyschnięcia.
4,5 11
60

Orion Pojemnik szklany z uszczelką 1,6 l

Orion Pojemnik szklany z uszczelką 1,6 l

11 ocena
59,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 59,99 zł
Dostępność: W magazynie 2 sztuki
Klient otrzyma: poniedziałek 02. 10. 2023
Uzyskasz 29 Przyjemniaczków

OpisPojemnik szklany o wymiarach 22 x 16,5 x 7 cm z pokrywą bambusową jest praktycznym pomocnikiem do przechowywania, podgrzewania i zapiekania żywności. Pokrywę wyposażono w uszczelkę silikonową. Dzięki wgłębieniu w pokrywie pojemniki można układać w stos. Szkło borokrzemowe jest wytrzymałe na wysokie temperatury od -20°C do 220°C, nie wchłania innych kolorów, smaków ani aromatów z włożonych składników nawet przy długotrwałym przechowywaniu nie wpływa na jakość produktów.
W pojemniku bez pokrywy można podgrzewać przechowywaną żywność w kuchence mikrofalowej oraz zapiekać w klasycznym piekarniku. Po zjedzeniu części porcji, resztę można włożyć do lodówki.Szklany pojemnik można myć bez obaw w zmywarce, a pokrywę ze względu na zastosowany materiał należy myć w ciepłej wodzie z dodatkiem detergentu i pozostawić do wyschnięcia.

Specyfikacje

Głębokość: 16,5 cm
Kuchenka mikrofalowa: tak
Materiał: szkło
Objętość: 1,6 l
Szerokość: 22 cm
Waga: 1,01 kg
Wysokość: 7 cm
Zmywarka: tak

Numer katalogowy:

 125607
Udostępnij
orion

Ocena

4,5 (11 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć