Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orion Pojemnik dozujący szary, 4 l Orion Pojemnik dozujący szary, 4  l
 Plastikowy pojemnik z przesuwaną pokrywką dozującą jest szczególnie przydatny do przechowywania dużych ilości makaronu, domowych klusek, mąki, roślin strączkowych i ryżu. Jego pojemność wynosi 4 litry. Na węższym boku znajduje się skala pomiarowa w odstępach co 500 ml, dzięki czemu można szybko sprawdzić, ile pozostało w pojemniku zarówno dla składników sypkich, jak i płynnych. Pojemnik ma dymny odcień, ale nadal jest przezroczysty, dzięki czemu można zobaczyć przechowywaną żywność, wykonany z tworzywa PP i TPE odpornego na temperatury od -10°C do +95°C. Można go używać bez pokrywki lub z otwartą pokrywką w kuchence mikrofalowej, wkładać do zamrażarki i myć w zmywarce.
4,0 4
34

Orion Pojemnik dozujący szary, 4 l

Zniżka -6%
Orion Pojemnik dozujący szary, 4  l Orion Pojemnik dozujący szary, 4  l Orion Pojemnik dozujący szary, 4  l Orion Pojemnik dozujący szary, 4  l Orion Pojemnik dozujący szary, 4  l

Orion Pojemnik dozujący szary, 4 l

4 ocena
Pierwotnie: 35,99 zł | Zniżka: 2,00 zł 33,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 33,99 zł
Dostępność: W magazynie 6 szt. i więcej
Klient otrzyma: pojutrze
Uzyskasz 18 Przyjemniaczków

OpisPlastikowy pojemnik z przesuwaną pokrywką dozującą jest szczególnie przydatny do przechowywania dużych ilości makaronu, domowych klusek, mąki, roślin strączkowych i ryżu. Jego pojemność wynosi 4 litry.

Na węższym boku znajduje się skala pomiarowa w odstępach co 500 ml, dzięki czemu można szybko sprawdzić, ile pozostało w pojemniku zarówno dla składników sypkich, jak i płynnych.

Pojemnik ma dymny odcień, ale nadal jest przezroczysty, dzięki czemu można zobaczyć przechowywaną żywność, wykonany z tworzywa PP i TPE odpornego na temperatury od -10°C do +95°C. Można go używać bez pokrywki lub z otwartą pokrywką w kuchence mikrofalowej, wkładać do zamrażarki i myć w zmywarce.

Specyfikacje

Głębokość: 21 cm
Kolor: szary
Kuchenka mikrofalowa: tak
Materiał: tworzywo sztuczne
Objętość: 4 l
Średnica: 11,5 cm
Waga: 0,32 kg
Wysokość: 28,5 cm
Zmywarka: tak

Numer katalogowy:

 131785
Udostępnij
orion

Ocena

4,0 (4 ocena)
75 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.