Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orion Patelnia Cookcell z powłoką nieprzywierającą 3-warstwowa śr. 24 x 4,5 cm Orion Patelnia Cookcell z powłoką nieprzywierającą 3-warstwowa śr. 24 x 4,5 cm
 Unikatowa patelnia z serii COOKCELL HYBRID, która łączy w sobie nieprzywierającą powłokę ze stalą nierdzewną. Ze względu na to, że naczynie to ma wiele punktów, które posiadają dodatkową warstwę powierzchniową, lepiej zachowuje ciepło i przenosi go szybciej niż standardowa patelnia. Jest to naczynie z powłoką nieprzywierającą, które zapewni łatwiejsze czyszczenie w porównaniu do innych naczyń ze stali nierdzewnej. Powłoka patelni pozostanie nieuszkodzona pomimo zastosowania metalowych akcesoriów kuchennych. Patelnię można zawiesić. Jest odpowiednia do wszystkich typów płyt grzewczych, do piekarnika w temp. maks. do 260°C.   Materiał: 3-warstwowe naczynie - wewnętrzna wysokiej jakości stal nierdzewna z nieprzywierającą powłoką, aluminium, zewnętrzna powłoka ze stali nierdzewnej.
4,5 5
200

Orion Patelnia Cookcell z powłoką nieprzywierającą 3-warstwowa śr. 24 x 4,5 cm

Orion Patelnia Cookcell z powłoką nieprzywierającą 3-warstwowa śr. 24 x 4,5 cm

5 ocena
199,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 199,99 zł
Dostępność: W magazynie 2 sztuki
Klient otrzyma: jutro
Uzyskasz 65 Przyjemniaczków

OpisUnikatowa patelnia z serii COOKCELL HYBRID, która łączy w sobie nieprzywierającą powłokę ze stalą nierdzewną. Ze względu na to, że naczynie to ma wiele punktów, które posiadają dodatkową warstwę powierzchniową, lepiej zachowuje ciepło i przenosi go szybciej niż standardowa patelnia. Jest to naczynie z powłoką nieprzywierającą, które zapewni łatwiejsze czyszczenie w porównaniu do innych naczyń ze stali nierdzewnej. Powłoka patelni pozostanie nieuszkodzona pomimo zastosowania metalowych akcesoriów kuchennych. Patelnię można zawiesić. Jest odpowiednia do wszystkich typów płyt grzewczych, do piekarnika w temp. maks. do 260°C.
 
Materiał: 3-warstwowe naczynie - wewnętrzna wysokiej jakości stal nierdzewna z nieprzywierającą powłoką, aluminium, zewnętrzna powłoka ze stali nierdzewnej.

Specyfikacje

Elektryczność: tak
Gaz: tak
Indukcja: tak
Materiał: nierdzewny
Rozmiar: śred. 24 cm
Szkło ceramiczne: tak
Średnica: 24 cm
Wysokość: 4,5 cm
Zmywarka: tak

Numer katalogowy:

 109646
Udostępnij
orion

Ocena

4,5 (5 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt ma 1 pytanie

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć