Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orion Młynek stalowy do kawy, 16,5 cm Orion Młynek stalowy do kawy, 16,5 cm
 Ręczny młynek do kawy ze stali nierdzewnej o nowoczesnym kształcie pozwoli na świeże zmielenie ziaren kawy. Będzie to doznanie nieporównywalne do pakowanej kawy mielonej. Gwarantuje łatwe i perfekcyjne zmielenie kawy, dzięki czemu możesz cieszyć się aromatem i smakiem kawy w swoim domu, jak również na wakacjach czy w pracy. Kawę należy wsypać u góry pod korbą, którą można łatwo założyć i zdjąć. Możesz łatwo dostosować grubość zmielonych ziaren, dokręcając nakrętkę w dolnej części ceramicznego mechanizmu mielącego.W razie potrzeby młynek można umyć w ciepłej wodzie z dodatkiem detergentu, wypłukać i pozostawić do całkowitego wyschnięcia. 
0,0 0
100

Orion Młynek stalowy do kawy, 16,5 cm

Orion Młynek stalowy do kawy, 16,5 cm

99,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99,99 zł
Dostępność: W magazynie 3 sztuki
Klient otrzyma: jutro
Uzyskasz 48 Przyjemniaczków

OpisRęczny młynek do kawy ze stali nierdzewnej o nowoczesnym kształcie pozwoli na świeże zmielenie ziaren kawy. Będzie to doznanie nieporównywalne do pakowanej kawy mielonej. Gwarantuje łatwe i perfekcyjne zmielenie kawy, dzięki czemu możesz cieszyć się aromatem i smakiem kawy w swoim domu, jak również na wakacjach czy w pracy.
Kawę należy wsypać u góry pod korbą, którą można łatwo założyć i zdjąć. Możesz łatwo dostosować grubość zmielonych ziaren, dokręcając nakrętkę w dolnej części ceramicznego mechanizmu mielącego.W razie potrzeby młynek można umyć w ciepłej wodzie z dodatkiem detergentu, wypłukać i pozostawić do całkowitego wyschnięcia. 

Specyfikacje

Materiał: nierdzewny + tworzywo sztuczne
Średnica: 6 cm
Waga: 0,36 kg
Wysokość: 16,5 cm
Zmywarka: nie

Numer katalogowy:

 125609
Udostępnij
orion

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć