Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Klient otrzyma: czwartek 09. 04. 2026
Orion Miska ceramiczna Blue design 13 cm, 4 szt.
Orion Miska ceramiczna Blue design 13 cm, 4 szt.
Numer katalogowy:
131035Opis
Ten zestaw ceramicznych misek jest ozdobiony delikatnym niebiesko-białym dekorem, który będzie pasował do wiejskiej chaty lub nowoczesnej kuchni. Miski mają średnicę 13 cm, pojemność 0,52 l i mogą służyć do podawania śniadaniowej owsianki, jogurtu z musli, sałatek warzywnych i owocowych.
Występują w zestawie 4 sztuk, w którym dekor. czwartej miski jest zawsze losowy.
Parametry
| Marka: |
Orion
|
| Ilość sztuk w zestawie: | 4 szt. |
| Kolor: | niebieski |
| Kuchenka mikrofalowa: | tak |
| Materiał: | ceramika |
| Objętość: | 520 ml |
| Średnica: | 13 cm |
| Wysokość: | 6,5 cm |
| Zmywarka: | tak |