Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orion Garnek ze stali nierdzewnej z pokrywką Anett 1,2 l Orion Garnek ze stali nierdzewnej z pokrywką Anett 1,2 l
 Garnki ze stali nierdzewnej z pokrywką Anett ze względu na stosowaną technologię i wysokiej jakości materiały są produktem odpowiednim do każdego nowoczesnego gospodarstwa domowego, będąc doskonałym pomocnikiem w drodze do zdrowego i estetycznego przygotowania posiłków. Oferowane produkty wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10. Powierzchnia zewnętrzna i wewnętrzna produktów jest polerowana, co zapobiega osadzaniu się zanieczyszczeń i jest gwarancją łatwego utrzymania. Dno typu sandwich umożliwiające akumulację ciepła zapewnia szybkie i ekonomiczne gotowanie z wyraźną oszczędnością energii. Szeroka oferta rondli i garnków Anett umożliwia stworzenie własnego zestawu naczyń.  
4,5 5
80

Orion Garnek ze stali nierdzewnej z pokrywką Anett 1,2 l

Zniżka -33%
Orion Garnek ze stali nierdzewnej z pokrywką Anett 1,2 l Orion Garnek ze stali nierdzewnej z pokrywką Anett 1,2 l Orion Garnek ze stali nierdzewnej z pokrywką Anett 1,2 l

Orion Garnek ze stali nierdzewnej z pokrywką Anett 1,2 l

5 ocena
Pierwotnie: 119,99 zł | Zniżka: 40,00 zł 79,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 4 sztuki
Klient otrzyma: poniedziałek 30. 05. 2022  
Uzyskasz 10 Przyjemniaczków

OpisGarnki ze stali nierdzewnej z pokrywką Anett ze względu na stosowaną technologię i wysokiej jakości materiały są produktem odpowiednim do każdego nowoczesnego gospodarstwa domowego, będąc doskonałym pomocnikiem w drodze do zdrowego i estetycznego przygotowania posiłków.
Oferowane produkty wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10. Powierzchnia zewnętrzna i wewnętrzna produktów jest polerowana, co zapobiega osadzaniu się zanieczyszczeń i jest gwarancją łatwego utrzymania. Dno typu sandwich umożliwiające akumulację ciepła zapewnia szybkie i ekonomiczne gotowanie z wyraźną oszczędnością energii. Szeroka oferta rondli i garnków Anett umożliwia stworzenie własnego zestawu naczyń.
 

Specyfikacje

Elektryczność: tak
Gaz: tak
Indukcja: tak
Materiał: nierdzewny
Objętość: 1,2 l
Ogrzewanie w piekarniku: tak
Szkło ceramiczne: tak
Średnica: 16 cm
Wysokość: 7 cm
Zmywarka: tak

Numer katalogowy:

 112081
Udostępnij
orion

Ocena

4,5 (5 ocena)
100 % klientów poleca
1 opinię

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć