Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orava RMU-40 Przenośny USB blender do smoothie Orava RMU-40 Przenośny USB blender do smoothie
Wysokiej jakości i mocy blender do smoothie ORAVA RMU-40, odpowiedni do przygotowywania pysznych smoothie, pozwala przygotować ulubiony napój w kilka sekund i zawsze osiągnąć doskonałe rezultaty. Blender przetwarza składniki w taki sposób, aby zachować składniki odżywcze, witaminy i minerały.Świeżo przygotowane smoothie można zabrać do szkoły, pracy lub na boisko sportowe. Ale można też przygotować smoothie wtedy, gdy chce się je spożyć. Wystarczy przygotować owoce lub warzywa w pojemniku, zamknąć urządzenie i zabrać je ze sobą. Gdy przyjdzie ochota na napój, wystarczy nacisnąć przycisk znajdujący się na spodzie blendera i można przygotować napój na miejscu.Ważący 500 g i wyposażony w 400 ml pojemnik do miksowania, zmieści się w torebce lub plecaku. Posiada również uchwyt do przenoszenia, dzięki czemu można go wygodnie przenosić obiema rękami. RMU-40 jest szybki, łatwy i zawsze przy sobie.Ciesz się pysznymi koktajlami i sokami owocowymi w pracy, w podróży, na siłowni lub w szkole. Dzięki przenośnej obudowie blendera możesz cieszyć się świeżym napojem, kiedy tylko masz na to ochotę. Wystarczy przygotować jedzenie z wyprzedzeniem, zamknąć je i zabrać ze sobą. Gdy nadejdzie czas na odświeżenie, naciśnij przycisk, a pyszny napój zmiksuje się na Twoich oczach w ciągu kilku sekund.W zestawie znajduje się kabel do ładowania.Porada od nas:W celu szybkiego i łatwego czyszczenia zalecamy wlanie do blendera wody z odrobiną detergentu, zamknięcie go i rozpoczęcie blendowania. Zapewni to idealnie i szybkie umycie urządzenia.
0,0 0
180

Orava RMU-40 Przenośny USB blender do smoothie

Orava RMU-40 Przenośny USB blender do smoothie

Dostępność: Wyprzedano

OpisWysokiej jakości i mocy blender do smoothie ORAVA RMU-40, odpowiedni do przygotowywania pysznych smoothie, pozwala przygotować ulubiony napój w kilka sekund i zawsze osiągnąć doskonałe rezultaty. Blender przetwarza składniki w taki sposób, aby zachować składniki odżywcze, witaminy i minerały.
 
Świeżo przygotowane smoothie można zabrać do szkoły, pracy lub na boisko sportowe. Ale można też przygotować smoothie wtedy, gdy chce się je spożyć. Wystarczy przygotować owoce lub warzywa w pojemniku, zamknąć urządzenie i zabrać je ze sobą. Gdy przyjdzie ochota na napój, wystarczy nacisnąć przycisk znajdujący się na spodzie blendera i można przygotować napój na miejscu.
 
Ważący 500 g i wyposażony w 400 ml pojemnik do miksowania, zmieści się w torebce lub plecaku. Posiada również uchwyt do przenoszenia, dzięki czemu można go wygodnie przenosić obiema rękami. RMU-40 jest szybki, łatwy i zawsze przy sobie.
 
Ciesz się pysznymi koktajlami i sokami owocowymi w pracy, w podróży, na siłowni lub w szkole. Dzięki przenośnej obudowie blendera możesz cieszyć się świeżym napojem, kiedy tylko masz na to ochotę. Wystarczy przygotować jedzenie z wyprzedzeniem, zamknąć je i zabrać ze sobą. Gdy nadejdzie czas na odświeżenie, naciśnij przycisk, a pyszny napój zmiksuje się na Twoich oczach w ciągu kilku sekund.
 
W zestawie znajduje się kabel do ładowania.
 
Porada od nas:
W celu szybkiego i łatwego czyszczenia zalecamy wlanie do blendera wody z odrobiną detergentu, zamknięcie go i rozpoczęcie blendowania. Zapewni to idealnie i szybkie umycie urządzenia.

Specyfikacje

Głębokość: 8 cm
Kolor: zielony
Objętość: 400 ml
Pobór mocy: 130 W
Poziom hałasu: 78 dB
Szerokość: 8,4 cm
Waga: 0,5 kg
Wysokość: 25,5 cm

Numer katalogowy:

 806838

Dołączone pliki:

RMU-40_PL.pdf

Udostępnij
orava

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć