Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

OPINEL Nóż My first, czerwony OPINEL Nóż My first, czerwony
 Tradycyjny nóż składany Opinel z rękojeścią wykonaną z lakierowanego drewna grabowego i ostrzem ze stali nierdzewnej z zaokrągloną końcówką, wyposażony w zabezpieczenie ViroBlock. Długość ostrza wynosi 8 cm.   Rzeźbienie z drewna, budowanie bunkrów, odkrywanie przyrody, a wszystko to przede wszystkim bezpiecznie. Tego wszystkiego doświadczą dzieci, które ukończyły 7 lat i otrzymają swój pierwszy Opinel. Noże te są składane i dla bezpieczeństwa dzieci wyposażone w zabezpieczenie ViroBlock. Dodatkowo czubek ostrza jest idealnie zaokrąglony, dzięki czemu jest bezpieczny dla dzieci.   Trzonek z drewna grabowego jest bardzo podobny do trzonka z drewna bukowego, z tą różnicą, że grab jest dużo lżejszy i nie ma tak charakterystycznego wzoru. Dlatego kolory noży mogą być tak wyraźne i trwałe.   Dla noży marki Opinel wybrano wysokiej jakości stal szwedzką 12C27 (Sandvik). Stal ta jest wysoce odporna na korozję i łatwa w utrzymaniu dzięki dodatkowi chromu. Dodatek węgla w stali (0,40%) zapewnia doskonałą krawędź, która zachowuje swój kształt nawet w kontakcie z twardszym materiałem bez konieczności szlifowania.
0,0 0
57

OPINEL Nóż My first, czerwony

OPINEL Nóż My first, czerwony

Dostępność: Wyprzedano

OpisTradycyjny nóż składany Opinel z rękojeścią wykonaną z lakierowanego drewna grabowego i ostrzem ze stali nierdzewnej z zaokrągloną końcówką, wyposażony w zabezpieczenie ViroBlock. Długość ostrza wynosi 8 cm.
 
Rzeźbienie z drewna, budowanie bunkrów, odkrywanie przyrody, a wszystko to przede wszystkim bezpiecznie. Tego wszystkiego doświadczą dzieci, które ukończyły 7 lat i otrzymają swój pierwszy Opinel. Noże te są składane i dla bezpieczeństwa dzieci wyposażone w zabezpieczenie ViroBlock. Dodatkowo czubek ostrza jest idealnie zaokrąglony, dzięki czemu jest bezpieczny dla dzieci.
 
Trzonek z drewna grabowego jest bardzo podobny do trzonka z drewna bukowego, z tą różnicą, że grab jest dużo lżejszy i nie ma tak charakterystycznego wzoru. Dlatego kolory noży mogą być tak wyraźne i trwałe.
 
Dla noży marki Opinel wybrano wysokiej jakości stal szwedzką 12C27 (Sandvik). Stal ta jest wysoce odporna na korozję i łatwa w utrzymaniu dzięki dodatkowi chromu. Dodatek węgla w stali (0,40%) zapewnia doskonałą krawędź, która zachowuje swój kształt nawet w kontakcie z twardszym materiałem bez konieczności szlifowania.

Specyfikacje

Długość ostrza: 8 cm
Kolor: odcienie czerwieni
Materiał: nierdzewny
Zmywarka: nie

Numer katalogowy:

 121000
Udostępnij

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć