Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Olejek eteryczny zielona herbata Olejek eteryczny zielona herbata
Zielona herbata to japoński eliksir długowieczności i młodości. Jej zapach, który ukryty w naszym olejku eterycznym, jest świeży i pełen spokoju i równowagi Zen. Jest to zapach, który doskonale nadaje się do domów i biur, ponieważ potrafi bardzo dobrze uspokoić, ale też stymulować.Olejek można nalać na chłonny przedmiot i nosić go wszędzie ze sobą. W domu można go aplikować do lampy zapachowej (2 – 4 krople w zależności od wielkości pomieszczenia). Nie zapomnij o uzupełnianiu wody w lampie.Olejek eteryczny o zapachu zielonej herbaty nadaje się również do przygotowywania mieszanek olejków przeznaczonych do masaży aromatycznych lub do domowych kąpieli. W ten sposób można sobie zafundować zabiegi spa w zaciszu własnego domu i jedynie za ułamek ceny.Kupując 100 sztuk olejków eterycznych, prześlemy ZA DARMO stojak drewniany mieszczący 60 szt. buteleczek.Składniki: esencje aromatyczne + oliwaNie zawiera żadnych substancji szkodliwych. Nie jest produktem kosmetycznym.
4,5 10
7

Olejek eteryczny zielona herbata

Olejek eteryczny zielona herbata

Dostępność: Wyprzedano

OpisZielona herbata to japoński eliksir długowieczności i młodości. Jej zapach, który ukryty w naszym olejku eterycznym, jest świeży i pełen spokoju i równowagi Zen. Jest to zapach, który doskonale nadaje się do domów i biur, ponieważ potrafi bardzo dobrze uspokoić, ale też stymulować.
 
Olejek można nalać na chłonny przedmiot i nosić go wszędzie ze sobą. W domu można go aplikować do lampy zapachowej (2 – 4 krople w zależności od wielkości pomieszczenia). Nie zapomnij o uzupełnianiu wody w lampie.
 
Olejek eteryczny o zapachu zielonej herbaty nadaje się również do przygotowywania mieszanek olejków przeznaczonych do masaży aromatycznych lub do domowych kąpieli. W ten sposób można sobie zafundować zabiegi spa w zaciszu własnego domu i jedynie za ułamek ceny.
 
Kupując 100 sztuk olejków eterycznych, prześlemy ZA DARMO stojak drewniany mieszczący 60 szt. buteleczek.
 
Składniki: esencje aromatyczne + oliwa
 
Nie zawiera żadnych substancji szkodliwych. Nie jest produktem kosmetycznym.

Specyfikacje

Objętość: 10 ml

Numer katalogowy:

 594867
Udostępnij

Ocena

4,5 (10 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.