Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

NICI Pluszowy kucyk Candydust, 35 cm NICI Pluszowy kucyk Candydust, 35 cm
  Uroczy pluszowy kucyk Candydust wprawi każdego w dobry nastrój. Stylowy różowy kucyk z dziką grzywą i gwiazdą na oku z pewnością przyciągnie wzrok. Kucyk należy do nowej kolekcji NICI Green, która prawie wyłącznie wykorzystuje plusz i wypełnienia wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, takich jak zużyte butelki PET. Zrównoważony, przyjazny dla środowiska i uroczy pluszowy przyjaciel NICI dla wszystkich grup wiekowych!
0,0 0
149

NICI Pluszowy kucyk Candydust, 35 cm

Zniżka -8%
NICI Pluszowy kucyk Candydust, 35 cm NICI Pluszowy kucyk Candydust, 35 cm NICI Pluszowy kucyk Candydust, 35 cm NICI Pluszowy kucyk Candydust, 35 cm NICI Pluszowy kucyk Candydust, 35 cm

NICI Pluszowy kucyk Candydust, 35 cm

Pierwotnie: 161,99 zł | Zniżka: 12,99 zł 149,00 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 149,00 zł
Dostępność: W magazynie
Klient otrzyma: poniedziałek 03. 06. 2024
Uzyskasz 77 Przyjemniaczków

Opis

Uroczy pluszowy kucyk Candydust wprawi każdego w dobry nastrój. Stylowy różowy kucyk z dziką grzywą i gwiazdą na oku z pewnością przyciągnie wzrok.

Kucyk należy do nowej kolekcji NICI Green, która prawie wyłącznie wykorzystuje plusz i wypełnienia wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, takich jak zużyte butelki PET. Zrównoważony, przyjazny dla środowiska i uroczy pluszowy przyjaciel NICI dla wszystkich grup wiekowych!

Specyfikacje

Głębokość: 30 cm
Kolor: różowy
Materiał: mieszanka materiałów włokienniczych
Szerokość: 15 cm
Wysokość: 35 cm
Zalecany wiek od: 0 miesięcy

Numer katalogowy:

 699224
Udostępnij

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.