Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Minionki Kubek ceramiczny Agnes 315 ml, biały
Numer katalogowy:
108867Opis
Biały kubek ceramiczny z grafiką UNICORN DOODLE. Kubek jest zapakowany w ozdobnym opakowaniu z nadrukiem. Kubek można myć w zmywarce, jednak ze względu na zachowanie wyraźnych kolorów zalecamy mycie ręczne.
Parametry
| Bohater: | Minionki |
| Kolor: | biały |
| Kuchenka mikrofalowa: | tak |
| Materiał: | ceramika |
| Objętość: | 315 ml |
| Średnica: | 8 cm |
| Waga: | 0,34 kg |
| Wysokość: | 9,5 cm |
| Zmywarka: | tak |