Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Orion Miarka ze szkła borokrzemowego, 1 l
Numer katalogowy:
134702Opis
Szklana miarka kuchenna marki Orion o pojemności 1 litra jest nieodzownym pomocnikiem przy dokładnym odmierzaniu płynnych i sypkich składników. Wykonana jest ze szkła borokrzemowego, które jest odporne na temperatury od -40°C do +300°C, dzięki czemu można ją bezpiecznie używać w kuchence mikrofalowej, zamrażarce i zmywarce. Miarka jest wyposażona w praktyczny dziobek i szerokie uchwyty ułatwiające obsługę. Z jednej strony znajduje się skala w mililitrach i litrach, z drugiej strony skala do odmierzania cukru i mąki w gramach, co ułatwia przygotowywanie różnych potraw.
Główne zalety produktu:
odporność na wysokie i niskie temperatury
nadaje się do użycia w kuchence mikrofalowej, zamrażarce i zmywarce
dokładne odmierzanie płynnych i sypkich składników dzięki wielu podziałkom
praktyczny dziobek i szerokie uchwyty dla wygodnej obsługi
wykonane z wysokiej jakości szkła borokrzemowego
Zawartość opakowania:
1x szklana miarka kuchenna 1 l
Parametry i specyfikacja:
materiał: szkło borokrzemowe
pojemność: 1 l
wysokość: 16,4 cm
średnica: 10,5 cm
waga: 352 g
można myć w zmywarce: tak
można myć w kuchence mikrofalowej: tak
można myć w zamrażarce: tak
odporność na temperaturę: od -40°C do +300°C
Parametry
| Marka: |
Orion
|
| Kolor: | przejrzysty |
| Kuchenka mikrofalowa: | tak |
| Materiał: | szkło |
| Objętość: | 1 l |
| Objętość: | 1000 ml |
| Średnica: | 10,5 cm |
| Waga: | 0,35 kg |
| Wysokość: | 16,4 cm |
| Zmywarka: | tak |