Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Maxxo Korzystny zestaw filtrów UNI 12 szt. + butelka sportowa Maxxo Korzystny zestaw filtrów UNI 12 szt. +  butelka sportowa
 Korzystny zestaw 12 wkładów do dzbanka filtrującego nowej generacji Maxxo Uni oraz jednej butelki sportowej w żółtym kolorze o pojemności 600 ml za dobrą cenę. Filtry są kompatybilne z systemami filtracyjnymi LAICA, Biflux i Brita Maxtra oraz innymi markami dzbanków z owalnym rodzajem filtru.   Filtry usuwają niepożądane substancje, które negatywnie wpływają na smak i zapach i wygląd wody z wodociągu. Znacząco obniżają zawartość chloru i jego związków organicznych, związków wapniowych, ołowiu, cynku, rtęci, miedzi, pestycydów i herbicydów, nieprzyjemny zapach i zmętnienie. Wyraźne zmniejszenie twardości wody zapobiega powstawaniu kamienia w urządzeniach domowych.   Zalecana wydajność filtru to 150 l. Wyprodukowano w Austrii przez BWT.   Butelka sportowa outdoor Maxxo posiada bezpieczne zamknięcie z pokrywką chroniącą przed zabrudzeniem i bakteriami. Butelka jest wykonana z wysokiej jakości materiału tritanu, który nie zawiera szkodliwych substancji BPA. Posiada ergonomiczny kształt. Część silikonowa z boku butelki ułatwia wygodne trzymanie. Wysokość butelki wynosi 22,5 cm, średnica butelki 7 cm.
4,5 43
240

Maxxo Korzystny zestaw filtrów UNI 12 szt. + butelka sportowa

Maxxo Korzystny zestaw filtrów UNI 12 szt. + butelka sportowa

43 ocena
239,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 239,99 zł
Dostępność: W magazynie 1 szt.
Klient otrzyma: poniedziałek 27. 03. 2023
Uzyskasz 93 Przyjemniaczków

OpisKorzystny zestaw 12 wkładów do dzbanka filtrującego nowej generacji Maxxo Uni oraz jednej butelki sportowej w żółtym kolorze o pojemności 600 ml za dobrą cenę. Filtry są kompatybilne z systemami filtracyjnymi LAICA, Biflux i Brita Maxtra oraz innymi markami dzbanków z owalnym rodzajem filtru.

 

Filtry usuwają niepożądane substancje, które negatywnie wpływają na smak i zapach i wygląd wody z wodociągu. Znacząco obniżają zawartość chloru i jego związków organicznych, związków wapniowych, ołowiu, cynku, rtęci, miedzi, pestycydów i herbicydów, nieprzyjemny zapach i zmętnienie. Wyraźne zmniejszenie twardości wody zapobiega powstawaniu kamienia w urządzeniach domowych.

 

Zalecana wydajność filtru to 150 l.

Wyprodukowano w Austrii przez BWT.

 

Butelka sportowa outdoor Maxxo posiada bezpieczne zamknięcie z pokrywką chroniącą przed zabrudzeniem i bakteriami. Butelka jest wykonana z wysokiej jakości materiału tritanu, który nie zawiera szkodliwych substancji BPA. Posiada ergonomiczny kształt. Część silikonowa z boku butelki ułatwia wygodne trzymanie. Wysokość butelki wynosi 22,5 cm, średnica butelki 7 cm.

Specyfikacje

Ilość sztuk w zestawie: 12 szt.
Kolor: biały

Numer katalogowy:

 109140
Udostępnij
maxxo

Ocena

4,5 (43 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć