Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Matějovský Pościel bawełniana Deluxe Krecik w lesie, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Numer katalogowy:
240197Opis
Wesoła pościel z popularnym motywem Krecika i jego przyjaciół rozjaśni dziecięce oczy i pokój. Rodzice docenią wysokiej jakości materiał wykonany 100% z bawełny.
Poduszka i poszwa na kołdrę są takie same po obu stronach. Pościel jest wyposażona w praktyczne zapięcie na suwak.
Zestaw zawiera:
1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
1x poszwa na kołdrę 140 x 200 cm
Parametry
| Marka: |
Matějovský
|
| Bohater: | Krecik |
| Kolor: | zielony |
| Materiał: | 100% bawełna |
| Rodzaj łóżka: | łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia: | zamek |
| Rozmiar: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry: | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki: | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie: | 40 °C |