Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Maść świstakowa, 250 ml Maść świstakowa, 250 ml
 Tłuszcz świstaka dzięki swoim unikalnym właściwościom od wieków stosowany jest jako sprawdzony środek w przypadku napięcia, zmęczenia mięśni i stawów całego układu mięśniowo-szkieletowego. Maść świstakowa koi i odpręża po wysiłku i obciążeniu fizycznym, przynosi dobroczynne ukojenie i odprężenie. Idealnie sprawdza się również do intensywnego masażu po uprawianiu sportu. Łatwo się wchłania, pomaga łagodzić przeciążenia, doskonale wspomaga ukrwienie skóry. Maść świstakowa jest doskonała na problemy ze stawami, przeciążenia i bóle mięśni, kości, pleców, kręgosłupa, ramion, kolan, reumatyzm i artrozę, łokieć tenisisty.   Mieszkańcy dolin alpejskich od wieków stosują tłuszcz ze świstaków jako środek do masażu na reumatyzm, bóle stawów, kości, mięśnie itp. Wielu z nas zastanawia się, czy to rzeczywiście maść ze świstaka, tj. jego tłuszczu. Tak, rzeczywiście tak jest, ale to nie chodzi o świstaka z obszarów górskich na Słowacji, gdzie jest chroniony, ale świstaka żyjącego w Alpach, gdzie jest jednym z najczęściej upolowanych gatunków zwierząt. Świstak posiada największe zapasy tłuszczu jesienią, kiedy to najlepiej nadaje się do upolowania.   W przemyśle farmaceutycznym stosowany jest tłuszcz wewnętrzny, który jest lepszej jakości niż tłuszcz zewnętrzny. Tłuszcz zawiera cenne substancje, które działają przeciwzapalnie, nawilżają skórę, jest bogaty w witaminy D i E. Zastosowanie: Wmasowywać w dotkniętych obszarach 2-3 razy dziennie.   Pojemność: 250 ml. Kraj pochodzenia: Niemcy
4,5 25
40

Maść świstakowa, 250 ml

Maść świstakowa, 250 ml

25 ocena
39,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 39,99 zł
Dostępność: W magazynie 5szt.
Klient otrzyma: poniedziałek 05. 06. 2023
Uzyskasz 14 Przyjemniaczków

OpisTłuszcz świstaka dzięki swoim unikalnym właściwościom od wieków stosowany jest jako sprawdzony środek w przypadku napięcia, zmęczenia mięśni i stawów całego układu mięśniowo-szkieletowego. Maść świstakowa koi i odpręża po wysiłku i obciążeniu fizycznym, przynosi dobroczynne ukojenie i odprężenie. Idealnie sprawdza się również do intensywnego masażu po uprawianiu sportu. Łatwo się wchłania, pomaga łagodzić przeciążenia, doskonale wspomaga ukrwienie skóry.
Maść świstakowa jest doskonała na problemy ze stawami, przeciążenia i bóle mięśni, kości, pleców, kręgosłupa, ramion, kolan, reumatyzm i artrozę, łokieć tenisisty.
 
Mieszkańcy dolin alpejskich od wieków stosują tłuszcz ze świstaków jako środek do masażu na reumatyzm, bóle stawów, kości, mięśnie itp. Wielu z nas zastanawia się, czy to rzeczywiście maść ze świstaka, tj. jego tłuszczu. Tak, rzeczywiście tak jest, ale to nie chodzi o świstaka z obszarów górskich na Słowacji, gdzie jest chroniony, ale świstaka żyjącego w Alpach, gdzie jest jednym z najczęściej upolowanych gatunków zwierząt. Świstak posiada największe zapasy tłuszczu jesienią, kiedy to najlepiej nadaje się do upolowania.
 
W przemyśle farmaceutycznym stosowany jest tłuszcz wewnętrzny, który jest lepszej jakości niż tłuszcz zewnętrzny. Tłuszcz zawiera cenne substancje, które działają przeciwzapalnie, nawilżają skórę, jest bogaty w witaminy D i E. Zastosowanie: Wmasowywać w dotkniętych obszarach 2-3 razy dziennie.
 
Pojemność: 250 ml. Kraj pochodzenia: Niemcy

Specyfikacje

Objętość: 250 ml

Numer katalogowy:

 358156
Udostępnij

Ocena

4,5 (25 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć