Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
LAVA Metal Garnek żeliwny śr. 24 cm, niebieski, 4,5 l
Numer katalogowy:
133955Opis
Wysokiej jakości garnek żeliwny będzie doskonałym dodatkiem do kuchni. Wykonany jest z trójwarstwowego żeliwa emaliowanego, które zostało dwukrotnie wypalone, co zapewnia wysoką wytrzymałość i trwałość. Jest wystarczająco pojemny, aby przygotować różne potrawy.
Grubość materiału dna garnka wynosi 5 mm, a ścianek 4 mm, co gwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła podczas gotowania. Garnek nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek, a nawet można go używać do zapiekania w piekarniku.
Jedną z jego doskonałych właściwości jest zdolność do utrzymywania temperatury przez długi czas, co idealnie nadaje się do powolnego gotowania lub podawania potraw na stół. Po ostygnięciu garnka można go również używać do przechowywania schłodzonych potraw.
Można myć w zmywarce, ale nie jest to zalecane, ponieważ może to spowodować utratę jasności kolorów.
Wysokość z pokrywką 16 cm.
Parametry
| Marka: |
Lava Metal
|
| Elektryczność: | tak |
| Gaz: | tak |
| Indukcja: | tak |
| Kolor: | niebieski |
| Materiał: | żeliwo |
| Objętość: | 4,5 l |
| Ogrzewanie w piekarniku: | tak |
| Szerokość: | 32 cm |
| Szkło ceramiczne: | tak |
| Średnica: | 24 cm |
| Wysokość: | 12,5 cm |