Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
LAVA Metal Garnek żeliwny śr. 20 cm, czarny, 2,6 l
Numer katalogowy:
133960Opis
Praktyczny, wysokiej jakości garnek żeliwny, który można używać na wszystkich rodzajach kuchenek, w piekarniku, na kuchence i na otwartym ogniu. Garnek ma powierzchnię nieprzywierającą, równomiernie się nagrzewa i długo utrzymuje temperaturę. Po ostygnięciu można go również używać do przechowywania schłodzonych potraw. Ładny, nowoczesny design pozwala na używanie garnka bezpośrednio do serwowania potraw.
Można myć w zmywarce, ale nie jest to zalecane, ponieważ środki czyszczące stosowane w zmywarce powodują utratę jasności kolorów. Przy prawidłowym użytkowaniu gwarantujemy długą żywotność garnka.
Wysokość z pokrywką 15 cm. Grubość materiału - dno 5 mm, krawędzie 4 mm.
Parametry
| Marka: |
Lava Metal
|
| Elektryczność: | tak |
| Gaz: | tak |
| Głębokość: | 21 cm |
| Indukcja: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Materiał: | żeliwo |
| Objętość: | 2,6 l |
| Ogrzewanie w piekarniku: | tak |
| Szerokość: | 28 cm |
| Szkło ceramiczne: | tak |
| Średnica: | 20 cm |
| Wysokość: | 11,5 cm |