Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Klient otrzyma: wtorek 02. 06. 2026
Kvalitex Dziecięca pościel bawełniana Unicorn różowy, 140 × 200 cm, 70 × 90 cm
Kvalitex Dziecięca pościel bawełniana Unicorn różowy, 140 × 200 cm, 70 × 90 cm
Numer katalogowy:
245394Opis
- delikatna i oddychająca 100% bawełna
- uroczy motyw jednorożca
- część stylowej kolekcji Teenager
- praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny
- produkt wyprodukowany w Czechach
- odpowiedni dla dzieci i młodzieży
- łatwa konserwacja i pranie w temperaturze 60°C
- 1× poszwa na kołdrę 140 × 200 cm
- 1× poszewka na poduszkę 70 × 90 cm
Parametry
| Marka: |
Kvalitex
|
| Gęstość włókien: | TC144 |
| Gramatura: | 135 g/m2 |
| Kolor: | różowy |
| Materiał: | 100% bawełna |
| Prasowanie: | zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka: | łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia: | zamek |
| Rozmiar: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry: | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki: | 70 x 90 cm |
| Suszarka: | tak |
| Zalecane pranie: | 60 °C |