Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Klient otrzyma: wtorek 02. 06. 2026
Kvalitex Dziecięca pościel bawełniana Shelby beżowy, 90 × 135 cm, 45 × 60 cm
Kvalitex Dziecięca pościel bawełniana Shelby beżowy, 90 × 135 cm, 45 × 60 cm
Numer katalogowy:
245396Opis
- delikatna i oddychająca 100% bawełna odpowiednia dla wrażliwej skóry dziecka
- produkt wyprodukowany w Czechach
- stonowany skandynawski wzór z piórkami
- praktyczne zapięcie na zamek ułatwiające zmianę pościeli
- nadaje się do łóżeczka dziecięcego
- łatwa pielęgnacja i pranie w wyższej temperaturze
- 1× poszwa na kołdrę 90 × 135 cm
- 1× poszewka na poduszkę 45 × 60 cm
Parametry
| Marka: |
Kvalitex
|
| Gęstość włókien: | TC144 |
| Gramatura: | 110 g/m2 |
| Kolor: | beżowy |
| Materiał: | 100% bawełna |
| Prasowanie: | zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka: | łóżeczko dziecięce |
| Rodzaj zapięcia: | zamek |
| Rozmiary kołdry: | 90 x 135 cm |
| Rozmiary poduszki: | 45 x 60 cm |
| Suszarka: | tak |
| Zalecane pranie: | 60 °C |