Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Kubek ceramiczny Wesoły renifer, 350 ml
Numer katalogowy:
127194Opis
Parametry
| Kolor: | czerwony |
| Kuchenka mikrofalowa: | tak |
| Materiał: | ceramika |
| Objętość: | 350 ml |
| Szerokość: | 11,5 cm |
| Średnica: | 8 cm |
| Waga: | 0,25 kg |
| Wysokość: | 10,5 cm |
| Zmywarka: | tak |