Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Kołdra pierzowa Natural Comfort Classic średnio ciepła, 200 x 240 cm Kołdra pierzowa Natural Comfort Classic średnio ciepła, 200 x 240 cm
Kołdra Natural Comfort Clasic to ekonomiczne rozwiązanie dla klientów, którzy chcieliby mieć zdrowy i dobry sen. Włókno lyocellowe, które w 30% tworzy wypełnienie kołdry, korzystnie wpływa na odprowadzanie wilgoci i regulację temperatury. Zmieszaniem pierza i materiału Lyocell powstaje czysto naturalny produkt, który w połączeniu z 100% bawełnianym okryciem zapewnia doskonałą tolerancję przez organizm. Alergicy i astmatycy mogą w pełni korzystać z wygody i komfortu tego produktu bez groźby pojawienia się reakcji alergicznych. Mieszanka pierza i włókna lyocellowego utrzymuje temperaturę z minimalnymi stratami nawet podczas bardzo niesprzyjających warunków. Kołdra ma doskonałą zdolność do dostosowania się do kształtu ciała człowieka i jego ruchów.Wsyp wypełniony pierzem jest wykonany z 100% bawełny i jest testowany. Kołdra jest mocna, ale zarazem sprężysta i plastyczna. Zaleca się jej przetrzepanie każdego rana, wietrzenie podczas sprzyjającej pogody. Kołdrę można suszyć w suszarkach. Producent nie zaleca jej trzepania, odkurzania, prasowania ani czyszczenia chemicznego. Certifikaty:Downafresh greenLineW ten sposób oznaczonych produktach wypełnienie pierzowe albo puchowe jest prane i suszone w temperaturze min. 100 °C przy użyciu ekologicznych środków piorących. Z punktu widzenia sterylności, czystości i higieny spełniają wymagania normy europejskiej EN 12935.NomiteProdukty wypełniane puchem pierzowym, dzięki swym optymalnym właściwoścom temperaturowym i mikroklimatycznym, są bardzo niesprzyjającym środowiskiem do rozwoju roztoczy, które są uzależnione od wilgoci. Kolejną ochroną jest okrycie, które broni wnikaniu tych roztoczy do produktów pierzowych.Öko-TexProdukty oznaczone tym symbolem spełniają wymagania Öko-Tex Standard 100.
0,0 0
883

Kołdra pierzowa Natural Comfort Classic średnio ciepła, 200 x 240 cm

Darmowa wysyłka
Kołdra pierzowa Natural Comfort Classic średnio ciepła, 200 x 240 cm Kołdra pierzowa Natural Comfort Classic średnio ciepła, 200 x 240 cm Kołdra pierzowa Natural Comfort Classic średnio ciepła, 200 x 240 cm

Kołdra pierzowa Natural Comfort Classic średnio ciepła, 200 x 240 cm

Dostępność: Wyprzedano

OpisKołdra Natural Comfort Clasic to ekonomiczne rozwiązanie dla klientów, którzy chcieliby mieć zdrowy i dobry sen. Włókno lyocellowe, które w 30% tworzy wypełnienie kołdry, korzystnie wpływa na odprowadzanie wilgoci i regulację temperatury. Zmieszaniem pierza i materiału Lyocell powstaje czysto naturalny produkt, który w połączeniu z 100% bawełnianym okryciem zapewnia doskonałą tolerancję przez organizm. Alergicy i astmatycy mogą w pełni korzystać z wygody i komfortu tego produktu bez groźby pojawienia się reakcji alergicznych. Mieszanka pierza i włókna lyocellowego utrzymuje temperaturę z minimalnymi stratami nawet podczas bardzo niesprzyjających warunków. Kołdra ma doskonałą zdolność do dostosowania się do kształtu ciała człowieka i jego ruchów.
 
Wsyp wypełniony pierzem jest wykonany z 100% bawełny i jest testowany. Kołdra jest mocna, ale zarazem sprężysta i plastyczna. Zaleca się jej przetrzepanie każdego rana, wietrzenie podczas sprzyjającej pogody. Kołdrę można suszyć w suszarkach. Producent nie zaleca jej trzepania, odkurzania, prasowania ani czyszczenia chemicznego.
 
Certifikaty:
 
Downafresh greenLine
 
W ten sposób oznaczonych produktach wypełnienie pierzowe albo puchowe jest prane i suszone w temperaturze min. 100 °C przy użyciu ekologicznych środków piorących. Z punktu widzenia sterylności, czystości i higieny spełniają wymagania normy europejskiej EN 12935.
 
Nomite
 
Produkty wypełniane puchem pierzowym, dzięki swym optymalnym właściwoścom temperaturowym i mikroklimatycznym, są bardzo niesprzyjającym środowiskiem do rozwoju roztoczy, które są uzależnione od wilgoci. Kolejną ochroną jest okrycie, które broni wnikaniu tych roztoczy do produktów pierzowych.
 
Öko-Tex
 
Produkty oznaczone tym symbolem spełniają wymagania Öko-Tex Standard 100.

Specyfikacje

Gramatura wypełnienia: 1480 g
Kolor: biały
Materiał powierzchni tkaniny: 100% bawełna
Materiał wypełnienia: 42% puch, 28% pierze, 30% lyocell
Rodzaj łóżka: łóżko podwójne standard
Rozmiar: 240 x 200 cm
Rozmiary kołdry: 240 x 200 cm
Sezonowość kołdry: zimowa
Zalecane pranie: 60 °C

Numer katalogowy:

 216994
Udostępnij
kamykdaunensro

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć