Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

KIS Pojemnik do przechowywania Bi Box L, 40 l, fioletowy KIS Pojemnik do przechowywania Bi Box L, 40 l, fioletowy
 Niezwykle praktyczny uniwersalny pojemnik wielofunkcyjny do przechowywania. Jest o pojemnik o średniej wielkości i dużej wytrzymałości. Pojemnik można wykorzystać na żywność, zabawki, w domu oraz do celów komercyjnych. Unikatowy koncept kolorowego plastiku podwyższa jego atrakcyjność.   Pojemniki plastikowe i organizery sprawdzą się również w warsztacie, jak i w innych przestrzeniach, w których przechowywane są narzędzia, małe urządzenia i materiały. W razie takiej potrzeby możliwe jest układanie większej liczby pojemników jeden na drugim, co pozwala na zaoszczędzenie miejsca.
4,5 21
91

KIS Pojemnik do przechowywania Bi Box L, 40 l, fioletowy

Wyprzedaż
KIS Pojemnik do przechowywania Bi Box L, 40 l, fioletowy

KIS Pojemnik do przechowywania Bi Box L, 40 l, fioletowy

Dostępność: Wyprzedano

OpisNiezwykle praktyczny uniwersalny pojemnik wielofunkcyjny do przechowywania. Jest o pojemnik o średniej wielkości i dużej wytrzymałości. Pojemnik można wykorzystać na żywność, zabawki, w domu oraz do celów komercyjnych. Unikatowy koncept kolorowego plastiku podwyższa jego atrakcyjność.
 
Pojemniki plastikowe i organizery sprawdzą się również w warsztacie, jak i w innych przestrzeniach, w których przechowywane są narzędzia, małe urządzenia i materiały. W razie takiej potrzeby możliwe jest układanie większej liczby pojemników jeden na drugim, co pozwala na zaoszczędzenie miejsca.

Specyfikacje

Głębokość: 35 cm
Kolor: fioletowy
Materiał: tworzywo sztuczne
Objętość: 40 l
Szerokość: 55 cm
Waga: 1,24 kg
Wysokość: 28 cm

Numer katalogowy:

 118508
Udostępnij
kis

Ocena

4,5 (21 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć