Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Kieliszki chłodzące do wódki 4 szt. Kieliszki chłodzące do wódki 4 szt.
Kieliszki chłodzące do wódki z mieszanką zamarzającą wystarczy na godzinę włożyć do zamrażarki. Substancja w środku podwójnego szkła zamarznie, a cokolwiek, co się naleje do kieliszka, będzie zaraz przyjemnie schłodzone. Jeżeli już posiadasz kufel chłodzący, masz teraz okazję do uzupełnienia swojej chłodzącej kolekcji.Objętość: 30 ml.
4,0 2
33

Kieliszki chłodzące do wódki 4 szt.

Kieliszki chłodzące do wódki 4 szt.

Dostępność: Wyprzedano

OpisKieliszki chłodzące do wódki z mieszanką zamarzającą wystarczy na godzinę włożyć do zamrażarki. Substancja w środku podwójnego szkła zamarznie, a cokolwiek, co się naleje do kieliszka, będzie zaraz przyjemnie schłodzone. Jeżeli już posiadasz kufel chłodzący, masz teraz okazję do uzupełnienia swojej chłodzącej kolekcji.
Objętość: 30 ml.

Numer katalogowy:

 500806
Udostępnij

Ocena

4,0 (2 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć