Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Keter lodówka turystyczna Ice Cube 40 l, brązowa
Numer katalogowy:
713686Opis
- wielofunkcyjne zastosowanie jako siedzisko, stolik i podnóżek
- praktyczna przestrzeń do przechowywania
- elegancki wygląd rattanu
- odporność na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne
- łatwa konserwacja
- kompaktny i uniwersalny kształt
- 1x pojemnik do przechowywania ICE CUBE
- typ: siedzisko / stolik / pojemnik do przechowywania
- kształt: kwadrat
- materiał: tworzywo sztuczne
- wykończenie powierzchni: imitacja rattanu
- zastosowanie: na zewnątrz
- odporność: promieniowanie UV i czynniki atmosferyczne
Parametry
| Marka: |
Keter
|
| Długość: | 42 cm |
| Kolor: | brązowy |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Nośność: | 110 kg |
| Objętość: | 40 l |
| Szerokość: | 42 cm |
| Waga: | 4 kg |
| Wysokość: | 41 cm |