Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Keter Koza Lumber Jack Keter Koza Lumber Jack
 Koza robocza Lumber Jack marki Keter posiada regulowane metalowe nogi i wielofunkcyjny blat oraz jest wyposażona w dolny schowek na narzędzia. Pozwala na stworzenie spersonalizowanej przestrzeni roboczej. Regulowany uchwyt do cięcia jest idealnym pomocnikiem podczas pracy z drewnem, w ogrodzie, w lesie lub warsztacie. Niezawodne zabezpieczenie podczas cięcia. Koza jest składana, po złożeniu prawie nie zajmuje miejsca. Jest łatwa w transporcie i przechowywaniu. Koza ma regulowaną wysokość nóg, z każdej strony można ustawić inną wysokość. Dzięi temu może być również używana stabilnie nawet na nierównym terenie. Dolny plastikowy schowek na narzędzia ma ładowność 23 kg, bez problemu pomieści dowolny materiał lub narzędzia. Na drewnianym blacie można wywiercić haki do zawieszania narzędzi, sprzętu ochronnego lub kabli.
0,0 0
389

Keter Koza Lumber Jack

Zniżka -28%
Keter Koza Lumber Jack Keter Koza Lumber Jack Keter Koza Lumber Jack Keter Koza Lumber Jack Keter Koza Lumber Jack Keter Koza Lumber Jack

Keter Koza Lumber Jack

Pierwotnie: 538,99 zł | Zniżka: 149,99 zł 389,00 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 389,00 zł
Dostępność: W magazynie 2 sztuki
Klient otrzyma: pojutrze
Uzyskasz 70 Przyjemniaczków

OpisKoza robocza Lumber Jack marki Keter posiada regulowane metalowe nogi i wielofunkcyjny blat oraz jest wyposażona w dolny schowek na narzędzia. Pozwala na stworzenie spersonalizowanej przestrzeni roboczej.

Regulowany uchwyt do cięcia jest idealnym pomocnikiem podczas pracy z drewnem, w ogrodzie, w lesie lub warsztacie. Niezawodne zabezpieczenie podczas cięcia.

Koza jest składana, po złożeniu prawie nie zajmuje miejsca. Jest łatwa w transporcie i przechowywaniu.

Koza ma regulowaną wysokość nóg, z każdej strony można ustawić inną wysokość. Dzięi temu może być również używana stabilnie nawet na nierównym terenie.

Dolny plastikowy schowek na narzędzia ma ładowność 23 kg, bez problemu pomieści dowolny materiał lub narzędzia. Na drewnianym blacie można wywiercić haki do zawieszania narzędzi, sprzętu ochronnego lub kabli.

Specyfikacje

Głębokość: 6,9 cm
Kolor: czarny
Materiał: tworzywo sztuczne, metal
Szerokość: 71 cm
Wysokość: 82 cm

Numer katalogowy:

 695614
Udostępnij
keter

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć