Menu
Karlsson 5808DW Stylowy zegar ściennyśr. 22 cm Karlsson 5808DW Stylowy zegar ściennyśr. 22 cm
 Ten stylowy zegar ścienny Karlsson w doskonałej strukturze 2D z drewna lipowego w wersji brązowej spodoba się każdemu, kto preferuje naturalny styl. Jedną z jego zalet jest czytelna tarcza z dużymi cyframi, dopasowanymi kolorystycznie wskazówkami oraz cichy mechanizm Quartz. Zegar ścienny holenderskiej marki Karlsson to wysokiej jakości, pomysłowy i funkcjonalny oraz stylowy dodatek, który ożywi każde wnętrze.   Marka Karlsson istnieje na rynku od 1999 roku. Można ją znaleźć w ponad 80 krajach na świecie, należy do tych najpopularniejszych i najczęściej kupowanych marek stylowych zegarów w swojej klasie na świecie. Karlsson odnawia swoją ofertę kilka razy w roku, dodając nowe modele, które zawsze wywołują zdziwienie i podziw ze względu na swoją oryginalność i unikatowość.   Jeżeli szukasz zegara, który będzie stylowy i gustowny, wybierz markę Karlsson.
5,0 2
179

Karlsson 5808DW Stylowy zegar ściennyśr. 22 cm

Karlsson 5808DW Stylowy zegar ściennyśr. 22 cm

2 ocena
178,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 2 sztuki
Klient otrzyma: czwartek 29. 10. 2020  
Uzyskasz 59 Przyjemniaczków

OpisTen stylowy zegar ścienny Karlsson w doskonałej strukturze 2D z drewna lipowego w wersji brązowej spodoba się każdemu, kto preferuje naturalny styl. Jedną z jego zalet jest czytelna tarcza z dużymi cyframi, dopasowanymi kolorystycznie wskazówkami oraz cichy mechanizm Quartz. Zegar ścienny holenderskiej marki Karlsson to wysokiej jakości, pomysłowy i funkcjonalny oraz stylowy dodatek, który ożywi każde wnętrze.
 
Marka Karlsson istnieje na rynku od 1999 roku. Można ją znaleźć w ponad 80 krajach na świecie, należy do tych najpopularniejszych i najczęściej kupowanych marek stylowych zegarów w swojej klasie na świecie. Karlsson odnawia swoją ofertę kilka razy w roku, dodając nowe modele, które zawsze wywołują zdziwienie i podziw ze względu na swoją oryginalność i unikatowość.
 
Jeżeli szukasz zegara, który będzie stylowy i gustowny, wybierz markę Karlsson.

Głębokość: 4,5 cm
Kolor: odcienie brązowego
Materiał: drewno
Średnica: 22 cm
 684744
Udostępnij
karlsson

Ocena

5,0 (2 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć