Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Kalorik OT 2003SR mini piekarnik, 16 l, stal nierdzewna
Numer katalogowy:
115961Opis
- grzejnik górny i dolny
- płynnie regulowany termostat do 230 °C
- wymiary wewnętrzne: 41,5 x 29,5 x 26,5 cm (szer. x gr. x wys.)
- wyłączenie automatyczne - tak
- sygnalizacja dźwiękowa - tak
- kontrolka robocza - tak
- sterowanie mechaniczne - tak
- wyłącznik czasowy - tak
Parametry
| Marka: |
Kalorik
|
| Długość przewodu zasilającego: | 0,85 m |
| Głębokość: | 30,7 cm |
| Materiał: | nierdzewny + szkło |
| Objętość: | 16 l |
| Pobór mocy: | 1300 W |
| Szerokość: | 43 cm |
| Waga: | 4,38 kg |
| Wysokość: | 27 cm |